İstanbul Kazan Ben Kepçe Mazda 626 Aradım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
İyi geceler arkadaşlar bugün 92-97kasa 626 bakmak için istanbula geldim 5-6tane araç baktım inceledim içlerinden 2tanesi alınabilir durumda ilki 190516683no lu ilan bir parça değişen mevcut şuan itibariyle yapılması gereken ciddi bir bakımı yok hepsi yapılmış ama ufak tefek deformasyon mevcut keyfe keder kozmetik olarak yapılması gerekenler var muhtelif yerlerinde boya mevcut en büyük sıkıntı atiker lpg mevcut ve ilk çalıştırmada sıkıntı var sahibi gaz vermen gerekiyor dedi ben bu enjeksiyonlu değil mi gaza basmaya gerek yok dedim adam kendini haklı çıkartacak birşeyler söyleyip durdu ilk çalışmada ve rölantide dalgalanma var ama biraz gittikten sonra düzeliyor fiyat 11500 belki zorlamayla biraz daha düşebilir belki de düşmez bilmiyorum ikincisi 180411349 nolu ilan araç 272binde ama iyi bakılmış döşemeleri torpidolari kapı döşemeleri koltuklar neredeyse ilk günkü gibi tartarini marka tüp mevcut ve uyumu çok güzel araçta muhtelif boyalar var ama değişen yok sahibi ıkitelli de sanayide yedek parça üzerine çalışıyormuş daha çok kapı fitili üretiyorlarmis araç yaşı ve km itibariyle diri duruyor biraz yağ eksiktiyormuş 10binde 750ml falan eksiktiyormuş muhtemelen subap lastiklerinden dedi fiyatı 13dedi 12750olur çok fazla düşmem dedi siz olsanız ne yapardınız :) tabi araçlar adem ustamin elinden geçecek :)

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hele ilk baktığım ilk 3araç tam bir fiyaskoydu arabalar dökük döşemeler yırtık kaporta çürük boyası dökük resmen enkazdi araçlar :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Fotoğraflar çoğu zaman yanıltıyor, birçok kişi bunuda tecrübe etmiştir.

11 binlere bulacağın araçlar seni üzebilir hocam. Sonra 1-2 bin masraf çıkar yine istediğin gibi olmayabilir.

Gri renkte olan içinize sindiyse beğendiyseniz alınabilir zaten Adem ustanın yanınıda uğrayacak diyorsunuz, yapılması gereken bakımı varsa yaptırır yola çıkarsınız

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Gri hoşuma gitti araç yaşına ve kmsine göre çok temiz gerçekten döşemeleri'nde hiç deforme yok

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
683'ten uzak dur ya da; Murat'ın dediği gibi 10 bin lira ver... Ancak; gri olanı için kaça anlaşırsan anlaş senin için zarar değildir, araç diri ve düzgün duruyor, iç döşemeleri sağlam...

İşin tek ilginç tarafı ilan tarihi Eylül olmasına rağmen ve "aradığım aracı buldum" diye üstü kapalı tehdit savurmasına rağmen bu güne kadar niye satılmamış olması... ::)

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
683'ten uzak dur ya da; Murat'ın dediği gibi 10 bin lira ver... Ancak; gri olanı için kaça anlaşırsan anlaş senin için zarar değildir, araç diri ve düzgün duruyor, iç döşemeleri sağlam...

İşin tek ilginç tarafı ilan tarihi Eylül olmasına rağmen ve "aradığım aracı buldum" diye üstü kapalı tehdit savurmasına rağmen bu güne kadar niye satılmamış olması... ::)
Önceden gri arabanin fiyatı yüksekmis şuan aradığı aracı bulduğu için düşmüş adam honda hastası bu zamana kadar hep hondaya binmiş hatta trabzondan almış bu aracı trabzona honda almaya gitmiş onun yola çıktığı akşam honda kaza yapmış pert olmuş bu aracı da tavsiye üzerine almış şimdi yine honda alacakmış 7kişilik olanlardan hangi modelidir bilmiyorum onun için fiyatı düşmüş
Satılmamasınin bence 2sebebi var
1km'nin yüksek olması insana ister istemez acaba dedirtiyor
2 fiyatının yüksek olması tabi bu benim fikrim

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Gri güzel. Yağ eksiltesi subap lastiği falan değildir. Bildiğin segmanlardan kaçırıyordur. Dediği kadar az eksiltiyor ise sadece ve sadece devir kesiciye soktuğunda anlaşılır. 3-4 bin devirlerde duman atıyorsa dediğinden fazla eksiltiyordur. Gri ile kavga mı ne ediyorsan et 2 kişi hertürlü düşürttürürsünüz :) Uyarsa griyi al gel. uymazsa boş gel :) Yada bi maruti al :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Önceden gri arabanin fiyatı yüksekmis şuan aradığı aracı bulduğu için düşmüş adam honda hastası bu zamana kadar hep hondaya binmiş hatta trabzondan almış bu aracı trabzona honda almaya gitmiş onun yola çıktığı akşam honda kaza yapmış pert olmuş bu aracı da tavsiye üzerine almış şimdi yine honda alacakmış 7kişilik olanlardan hangi modelidir bilmiyorum onun için fiyatı düşmüş
Satılmamasınin bence 2sebebi var
1km'nin yüksek olması insana ister istemez acaba dedirtiyor
2 fiyatının yüksek olması tabi bu benim fikrim

Bence km.si yüksek değil, sonuçta 20 yaşında araba :) Hatta km. az olunca şüphe etmek lazım.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
10 bin km'de 750 ml eksiltiyosa bence hiç bişey değil, zaten her lpg'li araç illa azda olsa yağ eksiltir deniliyor. Bu yaştaki arabaların 5 bin bir değişimi tavsiye ediliyor. Araç zaten yaşlı yağda zamanla incelip eksiliyor olabilir belki.

Ben kendi aracımda 8000'lerde baktığımda bir eksilme göremedim, kardeşim 10 bine yaklaşırken değişmişti eksilme olmuşmudur bilmiyorum.

Expertiz Murat bakabiliyosa bi baksın notunu verir sanırım

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
10 bin km'de 750 ml eksiltiyosa bence hiç bişey değil, zaten her lpg'li araç illa azda olsa yağ eksiltir deniliyor. Bu yaştaki arabaların 5 bin bir değişimi tavsiye ediliyor. Araç zaten yaşlı yağda zamanla incelip eksiliyor olabilir belki.

Ben kendi aracımda 8000'lerde baktığımda bir eksilme göremedim, kardeşim 10 bine yaklaşırken değişmişti eksilme olmuşmudur bilmiyorum.

Expertiz Murat bakabiliyosa bi baksın notunu verir sanırım
Ben niye bakıyom alala :) herşeyi bana kitliyon :) Adem ustaya zaten gidecek seçilen araba bana ne gerek var.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
adamın kullandığı yağın dercesi nedir o da önemli, zaten lpg li araçlarda eksiltme olur, bir de model eski olunca normal, 3000 km de 1 lt eksiltmesi normal karşılanıyor
atıyorum 10w40 kullanıyorsa, 15w40 a geçiş yapılabilir

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Sizin verdiğiniz haricinde. Değerlendirilebilir. 1-2 fazla olsun temiz olsun bence.
191785803

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Ben arabayı ilk aldım deli gibi sürüyom. Ailem uzun yola cıkacaktı varsa bır sıkıntısı bellı etsın diye hep kesicide vites değiştiriyorum 1 2 3 isyan :) neyse alır almaz değişmişti sonra Adem usta değiştirirken 300 ml yağ eksiltmiş 5bin km de. Şu anda sürekli ölçüyorum 5 bin km yi geçti değiştireli. Hiç eksiltme yok. zorlasam yakar ama. Yağ 5 30 mobil

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Ben arabayı ilk aldım deli gibi sürüyom. Ailem uzun yola cıkacaktı varsa bır sıkıntısı bellı etsın diye hep kesicide vites değiştiriyorum 1 2 3 isyan :) neyse alır almaz değişmişti sonra Adem usta değiştirirken 300 ml yağ eksiltmiş 5bin km de. Şu anda sürekli ölçüyorum 5 bin km yi geçti değiştireli. Hiç eksiltme yok. zorlasam yakar ama. Yağ 5 30 mobil
5w30 da o kadar eksiltiyorsa çok iyi, mobil1 çok iyi bir yağdır zaten
5w40 kışın daha faydalı olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt