İstanbul İçin Ofset Tarama Sistemi (Şerit İhlali Denetimi)

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Sile tepeustu otobaninda gordum tabelayi anlamadim netden baknca anladim harika bi uygulama olmus umarim cabuk yayginlasir

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Umarım gereği gibi çalışır da keşmekeş olan trafiğe katkısı olanlar cezasız kalmaz... Güzel uygulama.

Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bu da yeni hikaye demek ki... Hiç bir çözümlerine inanmıyorum. Her yerde eds var ama millet aheste aheste kırmızıda geçiyor, emniyet şeridinden yardıra yardıra gidiyor. Demek ki ceza gelmiyor ki adamlar rahatça ayılık yapabiliyor.

Antalya dönüşünde bacağıma ağrı girdi, çamlıca gişelerin 3 km.gerisinde emniyet şeridine çektim aracı, inanın emniyet şeridi sanki normal şerit ve bende şeridi tıkamışım gibi muamele gördüm :D Formda olsaydım bir kaç kişiyle uğraşırdım ama hem hastalık hem bacak ağrısı beni bitkin düşürdü :D

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bide oyle ayilar var emliyet seridinde 4luler yanik cocugun altini degistiriyoruz adam sellektor yapiyor biri kornaya basiyor dedim ne oluyor arkadas sagima soluma yola cizgiye falan bakmaya basladim.

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Sanirim bu konuda ceza yiyenler var sile otobani tepeustu sapagi saga donus rahatlamis durumda en azindan kamera acilarina kadar