İstanbul Autoshow 2015'e Ford Mustang GT Geliyor

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1


Ford,yeni modellerini İsranbul Autoshow'da tanıtacak.

Ford, 2015 “Otomobil Yılı” yeniliklerini 22-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek İstanbul Autoshow 2015’te sergileyecek.

50 yıllık Amerikan spor otomobil efsanesi Mustang, Avrupa yollarına çıkmaya hazırlanırken, Autoshow’da Türkiye prömiyeri gerçekleşecek. Yeni binek araçlarıyla beğeni kazanan Ford, pazara sunacağı yeni C-MAX ve S-MAX modellerini de ilk defa Autoshow kapsamında sergileyecek. Focus ST ve Fiesta ST perfomans araçlarının da rüzgarının eseceği Ford standında, EcoSport ve Edge SUV segmentinde tanıtımı gerçekleşecek yeni modeller olacak.

Ford standında ayrıca Ford’un lüks araç segmentine kattığı yeni konsepti olan Vignale araçları Autoshow ile Türkiye’de ilk kez görücüye çıkacak.

Ford Otosan basın toplantısı 21 Mayıs saat 10.30’da Ford standında gerçekleştirilecek. 
Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#4
2015 yılını “Otomobil Yılı” ilan eden Ford, İstanbul Autoshow’da performanstan lüks segmente uzanan geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ford, 2015 “Otomobil Yılı” yeniliklerini 22-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek İstanbul Autoshow 2015’te sergileyecek. 50 yıllık Amerikan spor otomobil efsanesi Mustang, Avrupa yollarına çıkmaya hazırlanırken, Autoshow’da Türkiye prömiyeri gerçekleşecek. Yeni binek araçlarıyla beğeni kazanan Ford, pazara sunacağı yeni C-MAX ve S-MAX modellerini de ilk defa Autoshow kapsamında sergileyecek. Focus ST ve Fiesta ST perfomans araçlarının da rüzgarının eseceği Ford standında, EcoSport ve Edge SUV segmentinde tanıtımı gerçekleşecek yeni modeller olacak.

Ford standında ayrıca Ford’un lüks araç segmentine kattığı yeni konsepti olan Vignale araçları Autoshow ile Türkiye’de ilk kez görücüye çıkacak.
 
Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#5
Ford, GT350 için sınırlı üretim kararı aldı.

Kasım 2014’te Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtılan otomobil, yeni Mustang’in daha vahşi bir versiyonu niteliğinde. Shelby yöneticisi Jim Owens, 5.2 litre atmosferik V8’e sahip otomobilin litre başına 100 HP’den fazla güç üreteceğini söyledi. Buna göre otomobilin gücü 520 HP’den fazla olacak ve motor 8250 rpm’e kadar devir çevirebilecek.

Owens aynı zamanda otomobilin üretim ve satış planlamasıyla ilgili bilgiler de paylaştı. Otomobilin bu yılın 4. çeyreğinde satışa çıkacağını ve 100 adet üretileceğini söyleyen Owens; bu 100 otomobilin yarısının Technology Package opsiyonu ile, diğer yarısının da Track Package ile geleceğini belirtti.

Ocak’ta Detroit’te tanıtılan Shelby GT350R için ise Ford, pistlere en hazır seri üretim Mustang tanımlamasını yapmıştı. Aerodinamik bir body kite ve GT350 gibi 5.2 litrelik bir V8’e sahip otomobilden 2015 model yılı için yalnızca 37 adet üretilecek. Bu otomobillerin tamamında 6 ileri manuel şanzıman, sınırlı kaydırmalı diferansiyel ve 19 inç karbon fiber jantlar bulunacak. Tüm bu özelliklerle GT350R, Nürburgring’de 7 dakika 32 saniyelik bir tur derecesi elde etmeyi başardı.
 
Üst Alt