İstanbul Anadolu Mazda Usta/Servis Tavsiyesi

Meorcox

Sessiz
Selamun Aleyküm

98 model 626 baktırmayı düşünüyorum. Mazda yetkili servisi 500+kdv fiyat verdi. İstanbul Anadolu yakası için iyi bir mazda ustası var mı? Üsküdar yakınlarında olması tercih edilir. Yardımınız için teşekkürler.

ozgurlukyolda

Katılımcı
DM ile belirttim fakat buradan da yazıyım diger arkadaşlarımızda faydalansın acıbadem mazda mersere giderseniz özgürün tavsıyesıyle geldim derseniz eger fiyatta yardımcı olacaklardır, bana okey gidiyorum derseniz eger ben servis yetkilisini ararım plakanızı veririm işlem yaparlar

Hanbey15

Sessiz
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Arkadaşlar sitenizde malumunuz yeniyim.Konuyuda doğru yeremi açdım onuda bilmiyorum.hatam varsa kusuruma bakmayın....Araçımın bakımı geldi..ve diğer vesair bakımları için bana İstanbul Anadolu Yakasında usta önerebilirmisiniz.

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Mazda usta tavsiyeleri diye konu başlığı var abi oradan baka bilir siniz.ıstanbul da ki arkadaşlarımz da en kısa zaman da bilgi verecek ler dir

Araç Markası
2003 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Station Wagon
Arkadaşlar sitenizde malumunuz yeniyim.Konuyuda doğru yeremi açdım onuda bilmiyorum.hatam varsa kusuruma bakmayın....Araçımın bakımı geldi..ve diğer vesair bakımları için bana İstanbul Anadolu Yakasında usta önerebilirmisiniz.
anadolu yakasinda ozellikle de pendik civarlarinda bana da saglam bir mazda ustasi lazim ama saniyorum yok cok arastirdim kartal ucler demisler sikayetci cok bir de gebze de varmis saniyorum onu arastiriyorum

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kafam ve cüzdanım ile birlikte guzu da rahat etsin diyorsanız, İstanbul ve civarı için kesinlikle Adem Usta'ya gitmenizi şiddetle tavsiye ederim... Geri kalanı için; Anadolu yakasında, Mazda İkiler (forumda bire bir tavsiye eden veya giden olmadı diye hatırlıyorum) tecrübelerini bekliyor olacağız. :)

Üst Alt