Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Huawei G7

Konu, 'Bilim - Teknoloji' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Bu konuyu açma gereği hissetmemin sebebi şarj sıkıntısı çekenler bu cihazı gönül rahatlığıyla alabilir. P.tesi sabahı şarjdan aldığım cihazımın şarjı şu an %46 :)

Cihazın fiyatı 920 TL - 1000 TL arası. Teknik özellikleri için link ekliyorum. Bence piyasadaki en iyi f/p cihazlarından birisi.

Teknik Özellikler

Edit: Pili en çok tüketende hiç kullanmadığım uygulama, hemen kaldırdım sistemden.

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Valla sırf şarjı için alınır bu cihaz, nasıl o kadar tutuyor inanması güç, 3G full aktif olduğunda ne kadar gider acaba

3. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Orasını bilemem valla :) normal şartlarda günde 40 dk. 3g bağlı (20 dk. işe gidiş - 20 dk. eve geliş) onun haricinde sürekli wifi bağlı.

4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Wifi ile az şarj gider, full 3g ile akşamı kurtarabilir... Ama benim telden kat kat iyidir şarj performansı... Sponsoru olduğu takım sebebiyle itici (lifter) ;D geliyor bana...

5. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Veli abi 3g ile olsa bile 2 günü çok rahat devirir...

6. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    3g ile çok zor diye tahmin ediyorum...

7. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Veli abi internet paketim fazla fazla var şu anda, bu gece şarja takıp yarın sabahtan itibaren 3g ile kullanıp test etmiş olurum O0

8. dülgeroğlu

dülgeroğlu Katılımcı

Araç Markası:
    1998 Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Mavi - Hatchback
    Ben de takım yüzünden aldım dermişim:)

Hanıma da aldık huaweinin bi modelini. Bendeki 2 mp, hanımdaki 5 mp kameralı. Her ikisindede sadece foto çekiminden hiç memnun değilim, diğer konularda sıkıntısız.

9. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Harika olur... Benim gibi şarj sorunu yaşayanlara fikir vermiş olursun...

Teşekkürler Murat. O0

10. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Gelelim fasulyenin faydalarına ;)

Sabah 7:30'da cihazımı şarjdan çıkarrtım, wifi kapalı sürekli 3g bağlıydı ve şu an pil durumum %60. Ama bugün diğer günlerden farklı olarak ofiste değil dışarıdaydım, yaklaış 1 saatlik vapur yolculuğu boyunca sürekli netteydim ve onun haricinde bir süre ekran açık olarak navigasyonu kullandım.

11. karardvn

karardvn Aktif

valla çok çok iyi maşallah

12. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Bence de gayet iyi 24 saat tutması yeterli aslında

13. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Veriler gayet iyi, teşekkürler Murat...

Bu gün telefonu bire bir inceledim, beğenmedim... Şarjı 3 gün gitse de ben o telefonu yanımda gezdir(e)mem.

1-Çok büyük

2-Android işletim sistemi var

3-Fiyatı ederinden pahalı

14. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Veli abi madde madde yanıtlayayım;

Ekran biraz büyük ama diğer cihazlara (tablet,pc) ihtiyaç kalmıyor, her işi hallediyorsun. Ama gerçekten cepte taşımak için büyük cihaz, ama benim için 5.5 ekrandan aşağısı pek yararlı olmuyor.

Iphone kullanıyorsan android biraz garip gelebilir sana haklısın, ama kullandığın zaman çok rahat alışabilirsin.

Fiyatı ülkemizdeki vergilere göre gayet iyi, hani şu vergi zammı isteyen firmamız vardı ya, onun 1 gb ramli dandik telefonu 899 TL (çok ucuzmuş gibide reklam yapıyorlar)
    ıphone kullanıyorsan android sana tuhaf gelebilir. Piyasadaki nadir f/p cihazlarından birisi. Emsal htc ve samsung modelleri 1600-1700 TL

Dip not: Normal de çok sık cihaz değiştiririm, ama bu cihaz 2009 yılından bu yana en uzun süre kullandığım cihaz oldu, tam tamına 42 gündür kullanıyorum (şarjı çok hoşuma gitti )

15. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bilgilendirme için bir kez daha teşekkürler Murat... Ama dediğim gibi ben o telefonu taşıyamam.

16. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Veli abi bende şimdi ceket cebinde taşıyorum, ama yaza nasıl olacak bende bilmiyorum :D

17. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Üniforma ile mecburen kılıf oluyor palaska olduğundan dolayı, fakat sivilken telefonu kesinlikle cepte taşırım bu yüzden diyorum ben bu telefonu taşıyamam diye... Nereye sığar belli değil... Özellikle senin belirttiğin gibi yaz aylarında... ;)

18. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Kısa bir süreiçinde bu telefondan bende alıyorum :)

1 hatfa önce alınmış bir cihaz (01.03.2015 faturalı) 750 TL'ye alıyorum bakalım :)

Cihazın ekranı büyük ama bence kullanan zamanla buna alışacaktır, ekran büyük diyoruz ama büyük ekranın kullanım rahatlığıda bu büyüklüğü göz ardı eder düşüncesindeyim :)

Bu cihazdan arkadaşımda var ortalama günde 4-5 saat 3G kullanımı ile 3 gün şarjının gittiğini söylüyor ve birçok kullanıcı yorumu da böyle...

Bence şuan piyasada fiyat/performans açışından en mantıklı telefon :tey:

19. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Boyutu, taşıma şartları ve alışma haricinde telefon tam bir f/p ürünü bence...

20. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Şu an 3.gün şarjım %44 :) ve bugün tam gün 3g açıktı, ayponların şarjı bu şekilde olsa bir dakika bile düşünmem, aypon 6 plusın şarjı çok iyi gidiyor, ama o da 3000 TL

Sayfayı Paylaş