Honda Jazz 2015 Ne Zaman Gelecek

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1
Honda Jazz 2015,hafif makyaj ve yeni motor seçenekleri ile geliyor.Honda'nın şehir hayatına en uygun modellerinden biri olan Jazz,makyaj operasyonundan geçirildi.Civic ile benzer özellikler gösteren 2015 Honda Jazz,şuanki versiyonuna göre 95 mm daha uzun bir model olarak örtüsünü kaldıracak.

Üçüncü nesil olarak satışa çıkacak olan 2015 Honda Jazz,eskisine göre daha sofistike bir iç tasarıma ve dış tasarıma sahip.Yolcular için daha fazla özellik getiren Honda,gelişmiş güvenlik sistemleri,eğlence teknolojileri kullanmış.

Eski silüetini muhafaza ederken,güçlü bir yeni yüzü ve dinamik hatları ile çağdaş bir stil sergileyen 2015 Jazz'ın,iç tasarımında kalitesi yüksek materyellere yer verilmiş.7 inç dokunmatik ekranı,Honda Connect sistemi ile anlık trafik,hava durumunu,internetteki müzik istasyonlarını gösterebiliyor.

Kaputunun altında ise güçlü olduğu kadar yakıt tüketimini de en aza düşürebilen 1.3 litrelik bir motor ile donatılmış.Daha duyarlı ve çekici bir kullanım sağlayan 2015 Jazz,yenilenen süspansiyon sistemi ve hafif şasi sayesinde bunu başaracağa benziyor.

2015 yazında satışa çıkacak olan 2015 Honda Jazz,Cenevre'de tanıtılacak.


 
Konum
Hatay-Arsuz
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
#6
Bu Jaz ın Dukan a ihtiyacı var bence
İç mekan ve arka kısım güzel.Beğenmemin sebebi başlığı okuduğumda beklentim alt düzeydeydi,göğüs ve arka kısım beklediğimden iyi çıktı.Tavanı bombeli araç sevmiyorum ben.Şişman demenin sebebi bu galiba.
Dün akşam forumda bikaç resme bakayım dedim,ne göreyim dombili bir arkadaş,kim acaba :D
 
Üst Alt