Hızlı Gonzales

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Güle güle kullan abi, üzerindeki bosch marka aslında 2 senelik falandı çabuk cortlamış. Belki Mutlu daha uzun gider.
Teşekkürler Oğuzhan. Bosch'un çabuk tükenmesini mahalleden bir kişiden daha duydum. Belki beklemiş aküdür. Sonuçta Gonzi'ye yaradı. Güle güle eskitsin.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Hepinize teşekkür ederim. İlk kazam olması ve bu kazanın Gonzales'e denk gelmesi beni ziyadesiyle üzdü. Ama mal Allah'ın, bazen verir bazen alır. Rabbim can sağlığı versin.

İşin kötü tarafı kazada benim suçlu olmam. Hızım 60km civarındaydı. Önümüzdeki araç inanılmaz dengesiz fren verince biz de var gücümüzle frenledik fakat duramayacağız belliydi. Son anda refleks olarak sağa kırdım ve arkadan gelen araç vuruverdi. Onun arkasında bulunan da ona tabi...

Tutanak vs. işlemleri ve eve döndüm. Hala direksiyonu kırdığıma inanamıyorum. Daha büyük şeyler de olabilirdi.

Şu an arka stop ihtiyacım var. Bir tane çıkma buldum nette:

Mazda çıkma yedek parça 323 sağ stop hb 99-201 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 528305675
Yarın arayıp fiyat soracağım.
İyi bir kaportacı arıyorum Bursa'da. En yakın zamanda bırakacağım.

Kaza yapınca aklıma ilk sen geldin @Oğuzhan

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hatanın karşı tarafta olduğunu düşünmüştüm ama bunun hiç bir önemi yok haliyle. :(