Hibrid Kervanına Mclaren’de Katılacak

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1Mclaren CEO’ su Mike Flewitt, Mclaren’ in ürün yelpazesinde bulundurdukları modeller üzerinde hibrid sistemi çalışmaları yürüttüğünü doğruladı.

Auto Express’ e konuşan Flewitt, bu planların istikrarlı bir şekilde gerçekleştirileceğini ve ürün gamlarında bulunan modellerinin yarısının önümüzdeki 10 yıl içerisinde ‘hibrid’ sistemine bürüneceklerini söyledi. Neden hybridleşme yoluna gittikleri sorulduğunda ise ”Eğer otomobiller doğru ağırlık ve paha değerlerine erişirlerse iş yaparlar. Bizim bu yoldaki stratejimiz ise en iyi sürüş makinelerine erişmek için teknolojiden yararlanmak olacaktır.” cevabını verdi.

Flewitt hibrid müjdesini verdi ancak ellerinde ondan daha önce yeni bir bombanın olduğunu ekledi. Bu bombanın merakla beklenen 650S modelinin ‘Ultimate Series’ versiyonu olduğunu açıklayan Flewitt daha henüz kesinleşmeyen rakamları da vererek konuşmasını noktaladı. Flewitt’ in verdiği bilgi doğrultusunda ‘650S Ultimate Series’ 400.000 £(yaklaşık 1.700.000 TL) fiyat etiketine sahip olacak.
 
Üst Alt