HGS ve OGS den Gelen Kaçak Geçiş Cezaları (Ortak Konu)

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Şu komşulardan bi günde iyi haber gelmez ki

Yılın son cezasıda gelmiş

Yol yapmışlar. La bu kadar para alırsan yaparsın tabi anasını satayım

HGS CEZA TEBLİGATI

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Şu komşulardan bi günde iyi haber gelmez ki

Yılın son cezasıda gelmiş

Yol yapmışlar. La bu kadar para alırsan yaparsın tabi anasını satayım

HGS CEZA TEBLİGATI
pazartesi günü mahlemizin postacısı amcayı gördüm var mı bize diye yok yok dedi hgs ogs trafik cezalarından başka bişi dağıtamıyoz dediydi

Araç Markası
2010 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı
Ceza kesim tarihinden itibaren 10 gün içinde tebliğ etmeleri gerekiyordu.
Ceza kesim tarihinden günler, aylar sonra gelen tebliğlerde, hiç ödememek mi lazım,muhakemeye mi müracaat etmek lazım.
Başına gelen, duyan,bilen biri varsa yazsın.Tebliğler hep 10 günden geç geliyor çünkü.

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Ceza kesim tarihinden günler, aylar sonra gelen tebliğlerde, hiç ödememek mi lazım,muhakemeye mi müracaat etmek lazım.
Başına gelen, duyan,bilen biri varsa yazsın.Tebliğler hep 10 günden geç geliyor çünkü.
Abi normalde cep telefonuna mesaj geliyor ama ben sisteme; aktif kullanmadığım numaramı yazmışım.

Tabi cep telefonu sms'i ile tebliğ etmekle kalmamalı devlet...

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
tebligatı alınan günün ertesi günü başlar 15 gün içinde indirimli ücret uygulanır taşıtlar vergi dairesine bir sor derim bana yazılan kırmızı ışık cezasını bu şekilde indirimli ödemiştim sormanızda fayda var

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Son günlerde bir çok yerde okuduğum olay sonunda bizim foruma da geldi maalesef...

Dün, bir arkadaş gönderilen kağıtta yazılı yere dilekçe ile itiraz ediyordu abi...

Cezayı normal şartlarda yatırıp, itiraz etmek gerekiyor...

Düşündükçe bu zarfların sebebi nedir aklım almıyor. Muz cumhuriyetinde son nokta !! :mad:

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Dün, bir arkadaş gönderilen kağıtta yazılı yere dilekçe ile itiraz ediyordu abi...

Düşündükçe bu zarfların sebebi nedir aklım almıyor. Muz cumhuriyetinde son nokta !! :mad:
Tebligatta o ifade var abj ama bana da çok anlamsız geldi

2. Paragraf

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Son günlerde bir çok yerde okuduğum olay sonunda bizim foruma da geldi maalesef...

başka bir sitede bir bilgi paylaşmıştım gerçi bulamıyorum ama kısaca anlatayım

geçmediği halde birisine yüklü miktarda ceza gelmiş karayolları genel müdürlüğü iile görşülmüş alınan cevap şöle

hacklandik ..... yani bir çete girdi sisteme bulamıyoruz şeklinde

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Geçmiş olsun hocam... İnsanları yormaktan başka amaçları yok! Allah ıslah etsin. Ordu da da ayrı dertler dönüyor. Vatandaşlar yakında isyan edecektir. Trafik cezaları patlama noktasına geldi Ordu da.

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
hgs sitesine üye ol oradan takip et nerden geçtin ne kadar para verdin kaçak geçişin varmı diye
25 Aralık, 12:00 ·

ARKADAŞLAŞ BU ARALAR HERKESE BÖYLE BİR TEBLİKAT GELİYOR HGS OGS CEZASI DİYE ARABASI OLANADA OLMAYANADA SAKIN KANMAYIN BEN ANKARA GENEL MÜDÜRLÜKLE GÖRÜŞTÜM YE...TKİLİ VÜRÜS GİBİ YAYILDI DİYOR ÖNLEM ALAMIYORUZ DİYOR BİR ÇETE İŞİ BU DOLANDIRIC ÇETESİ GELEN PLAKA SİZTEMDE YOK HERKESE GELEBİLİR DİKKATLİ OLMAK LAZIM bana faceden gelen buydu

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
25 Aralık, 12:00 ·

ARKADAŞLAŞ BU ARALAR HERKESE BÖYLE BİR TEBLİKAT GELİYOR HGS OGS CEZASI DİYE ARABASI OLANADA OLMAYANADA SAKIN KANMAYIN BEN ANKARA GENEL MÜDÜRLÜKLE GÖRÜŞTÜM YE...TKİLİ VÜRÜS GİBİ YAYILDI DİYOR ÖNLEM ALAMIYORUZ DİYOR BİR ÇETE İŞİ BU DOLANDIRIC ÇETESİ GELEN PLAKA SİZTEMDE YOK HERKESE GELEBİLİR DİKKATLİ OLMAK LAZIM bana faceden gelen buydu
İyi de bu nasıl olabilir ki, para devletin kasaya gidiyor sonuçta, çete olan devlet o zaman.