Herşeyiyle Yenilenmiş Bir Rx-8........

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Rengi ve önden profili güzel olmuş... Koyu renk jantları rengin güzelliği tamamlamış.

Allah kaza bela nazar vermesin.

Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Allah kaza bela vermesin. Genel anlamda güzel. Önde far kaşını sevmedim, çünkü far kaşsız bu aracın orijinal farlarının halini çok seviyorum, zaten kısık bakıyorken daha da kısmaya gerek yoktu bence. :)
Yanlar da güzel ama bence de biraz abartı geldi, delikli tasarımları sevmiyorum şahsen.

Sizin beğeniniz önemli tabi ama, kesinlikle dikkatleri üstüne çekeceği kuşkusuz ortada.

Araç Markası
2009 - Mazda RX8
Araç Renk ve Tip
Mat Gri - Sedan
motor modifiyesi maalesef Türkiye'de becerilemiyor. sadece AEM cold air intake mevcut. motor sesi bundan dolayı (motorsikletçiler bilir) R1 gibi çıkıyor ve çok keyifli
teşekkürler

Harika bi calisma olmuş ellerine sağlık. Ben beğendim. Özellikle on ve yan tasarım hoşuma gitti. Gözler bayram edecek

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Zevk meselesi göreceli bir kavram olduğu için siz beğendiyseniz sıkıntı yok...
Ama ruhu olan motoruna süspansiyonuna tasarımına varana kadar farklı bir arac olan RX-8 i bu denli oynayarak tanınmaz hale getirmek benim tarzım değil...Aracın ruhuna aykırı orjinal aksesuar orjinal body kit ve ekipmanlar ile yapılması taraftarıyım...Dünya genelinde ruhuna sadık kalarak yapılmış RX leri inceleyip karma kendime has az ama öz ince detaylarla ortaya birşey çıkartırdım....Bunlar şahsi düşüncelerim kötümü olmuş hayır fakat haddinden fazla abartılı ve çok çok iddalı bir arac olmuşki lambo ferrariler bu aracla mutlaka kapışmak ister bu görüntüsüyle...Emeğine sağlık umarım birgün bizde sahibi olabiliriz...Kazasız sürüşler güzel günlerde güzel yollarda kullanman dileğiyle...

Zaggy

Sessiz
Cevdet bey emeğinize sağlık, güzel olmuş tabiki, hiç amatör durmuyor. Benim şahsi fikrim bu araba benim olsa bu kadar dikkat çekici olmasını istemezdim, bu kötü olmuş anlamına gelmesin lütfen. Bir de merak ettiğim daha önce gri - kırmızı bir rx8 çalışmanız vardı, aynı araba mı acaba? Eğer öyleyse o araç daha şık ve sade idi. Öylesi bana daha çok hitap ediyor. Tekrar böyle bir araç yaptığınız için tebrik ederim. Kazasız belasız sürüşler dilerim...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Gayet güzel olmuş..Görüntü mükemmel..Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin..Daha iyileri hepimizin olsun :)