Her Yetkili Servis Güvenilir mi? Okuyunuz...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi ben forumlara bu durumu yazdığımı ama yanlış düzeltilirse bunu yazdığım yerlerde takrar beliteceğim dedim.Yalnız arayan bayan(subaru erkin akının sahibiyim dedi) önce bana sizi nasıl memnun edebiliriz dedi.Ben de yaptığım masraf karşılanırsa memnun olurum dedim.Sonra keşke önce bizi arasaydınız(müdür olarak iş başına getirdiğin kişiyi aramışım daha ne olucak), yok yetkili servise götürseydiniz, o ustanın bilgisayarı bizimkiyle farklıdır v.s dedi.Ben de egsozu dinlediğimizi pat patladığını,motor söküldüğünde de teşhisin doğru çıktığını anlattım.Bayan da aracı yaptırdığım ustanın telefonunu istedi ve Tarık görüşsün anlaşsınlar (bunun ne demek olduğunu anlamadım)dedi kapatıık telefonu.
Bu anlattıklarımdan bir yorum çıkaramadım,çıkaran varsa gelsin beri :D

Bekle bakalım anlattığın şeyden ne çıkacak... Dediğim gibi ben iyimser olarak bakıyorum ve ümitliyim.

Zarar tazmin edilirse ben onlara forum adına gerekli açıklamayı yapmayı taahhüt ediyorum... Hele bir zarar tazmin edilsin bakalım. ;)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ben de merak ediyorum,çünkü Tufan bana ısrar ettiğinde bişey çıkmaz uğraşmayalım demiştim.Tufan ısrar edince forumlara ve genel müdürlüğe yazdım.Muhtemelen yarın belli olur ne yapacakları...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Genel müdürlüğe yazmanız ve genel müdürlüğün yazdıklarınıza kayıtsız kalmamış olması neticesinde arandınız, ya sizin gibi yazma gereği duymayan ya da yazamayan insanlar ne olacak, sineye çekeceklerdi. Ne olursa olsun ortada bir kötü niyet var, bunun genel müdürlüğe bildirirken altını çizmek lazım. Bence aracınızın başına gelen sıkıntının bedeli ödenecektir, tabi çamura yatıp bu arıza sizden kaynaklı demezlerse.

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Ayıp denen bir şey var her şeyden önce ahlak, Allah var ya...
Kar ettiğini sanıp kayıplar verenler olacak ama onlar birgün...
Yazdığın için sağol, umarım bir çözüm çıkar çabandan... :clap:
Geçmiş olsun.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Araç söküldükçe altından neler çıkıyor,Allah'tan doğru ustaya yönlendirilmişiz.Çünkü bu arızayı servis bile teşhis edemeyebilirdi ki zaten daha önce teşhis edememişler.
Lpg yi takan usta yanlış bağlantılar yaptığı için motor beyin entegresi yanmış.Şimdi Bursa'daki servis ve Adana'daki usta beyin entegresi arıyorlar.Araç bu şekilde kullanılmaya devam edilse pistonlara zarar verirmiş.
Şimdi Bursa Egin Akın subaru servisi ile Adana'daki usta sürekli irtibat halindeler ve yardımcı olmaya çalışıyorlar.Servis sahibi ilk görüşmemizde keşke bir yetkili serviste yaptırsaydınız demişti,bugün ustanın iyi olduğunu belirtti.İnşallah yarın problem çözülür...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Arkadaşlar,arabamı cumartesi günü teslim aldım. Ergin Akın yetkili servisinin sahibi Hepsen hanımı aradım.1650 tl masraf çıktı dedim(daha 250 tl vites kontrol ayarlayıcı ya da emniyet şalteri de deniyor masrafını da hiç demedim).Biz bunun 650 tl.sını verebiliriz,aslında bunu da verme yükümlülüğümüz yok dedi.Baktım fazlasını vermeyecek ben de tamam dedim.Önceki gün parayı yatırmış ve mesaj atmış sitelerde hakkımızdaki suçlamalarınızla ilgili düzeltme yapar mısınız diye.Aha da bilgilendirmeyi yaptım,günah benden gitti.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Arkadaşlar,arabamı cumartesi günü teslim aldım. Ergin Akın yetkili servisinin sahibi Hepsen hanımı aradım.1650 tl masraf çıktı dedim(daha 250 tl vites kontrol ayarlayıcı ya da emniyet şalteri de deniyor masrafını da hiç demedim).Biz bunun 650 tl.sını verebiliriz,aslında bunu da verme yükümlülüğümüz yok dedi.Baktım fazlasını vermeyecek ben de tamam dedim.Önceki gün parayı yatırmış ve mesaj atmış sitelerde hakkımızdaki suçlamalarınızla ilgili düzeltme yapar mısınız diye.Aha da bilgilendirmeyi yaptım,günah benden gitti.
Sizin açınızdan olay çözüldüyse sorun yok demektir :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Tamamını karşılamış olsalardı harika bir konu açacaktım kendileri adına ama şanslarını kaybettiler... Ben karşılarlar diye düşünüyordum, ya çok doğrucuyum ya da çok saf... Haa benim burada konu açmam kendileri için ne kadar önemli olur bilemem ama Subaru forumunda açacağım konu önemli olurdu... Gerçi senin oradaki açmış olduğun aynı konu güme gitmiş gibi duruyor... ;)

Neyse; gelmiş geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın, Allah'a havale et ve geç git hocam...

Para ödemeyi kabul etmeleri işin içinde kusurlu olduklarını kabul etmektir, ben; tamamını ödemelerini ya da; bizim kusurumuz yok bu işte para falan ödemiyoruz demelerini beklerdim...

Şahsen; kendilerine bu tavrı yakıştıramadım...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Veli Abi ben subaru forumlarında da aynen durumu yazdım,ben de senin gibi düşünüyorum: ya hep ya hiç...İnsanlar kendileri karar versin.Yalnız bu firmanın dosyası kabarık.Şu stepne de gelsin daha beni ilgilendirmiyorlar.
Oğuzhan olay bu kadar çözüldü memnuniyetimi soruyorsan; değilim...

Üst Alt