Hatay-Arsuz TCDD Kampı

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Forumdaki mt53 (Mehmet Terzi) arkadaşımız şu an Hatay da özel yada mail yoluyla ulaşırsanız belki sizin için bilgi toplayabilir.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İşi gereği sürekli gezgin halde, ta ki yıl sonuna kadar. Yakında fırsat bulup gelir galiba. Çeveimiçi olmamış olsa da maili görür herhalde

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Muhtemelen bu konu açıldığında ben forumda üye değildim ya da gözümden kaçtı...
Çünkü Arsuz T.C.D.D kampıyla 50 metre evimin arası.Ve lise yıllarında yazın garsonluk yaptığım bir yer.Yer mi harika aasen geldi mi bilmiyorum ama gelmemişse çok şey kaçırmıştır...
Başka gelme imkanı olan arkadaşlar varsa kesinlikle gelsin(hangi kurumlara kamp imkanı veriliyor bilmiyorum),mazda görürüz hem :) :)
Denize sıfır konumda(odandan çıkıp kumsala basıyorsun),arkasında okaliptüs ve çam ağaçları,çim sahası,denize sıfı yemekhanesi ve çok güzel yemekleri,çamların altında kocaman ama sudan ucuz çay bahçesi ve büfesi(kar amacı yok çünkü)
Şiddetle tavsiye edilir....

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Arsuzda en güzel yer askeriyenin kampı. Maliye ve tcdd kampıda sahile sıfır ama tam burunda askeriye. Ekimin başında gittiğimde kimsecikler yoktu kamplarda. Arsuzda ise tek tük insan vardı. Plajı ise son derece bakımsızdı. Yaz aylarında daha bakımlıdır muhtemelen. Yumurtalık -ayas plajı daha güzel. Ayrıca çevlik sahilinede gidilmesini tavsiye ederim arsuza gidilirse. Vakıflı köyüne gidip ermenilerin yöresel lezzetlerinin tadınada bakılabilir.

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 - M3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
TCDD kampı gayet güzel. Geçen yaz kalmıştık aile boyu. Tavsiye edilir.