Hangi Takıma Gönül Verdiniz?

Hangi Takıma Gönül Verdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    78

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Sarı lacivert rengimiz
Fenerbahçem herşeyimiz
Hiç bir şeye değişmeyiz
Çünkü Fenerbahçeliyiz

Trabzonsporluyum.
Takımımımdan nefret ediyorum.

Hadi geçen senelerde kupayı Fenerbahçe hile ile aldı diyelim, geriye kalan 30 senede bu takım ne yaptı? Tek iyi yanı şampiyonluk ihtimalimiz olmadığı için diğer takımlarla ağız dalaşına girmiyorsunuz, orası güzel işte. :)

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Trabzonsporluyum.

Hadi geçen senelerde kupayı Fenerbahçe hile ile aldı diyelim, geriye kalan 30 senede bu takım ne yaptı? Tek iyi yanı şampiyonluk ihtimalimiz olmadığı için diğer takımlarla ağız dalaşına girmiyorsunuz, orası güzel işte. :)
Sorun değil, ben de nefret ediyorum... :D

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Benim bu konuda bir bağımlılığım bir gönlüm yok. Türkiye'de ki futbola zaten futbol denmez. Kendimi bu olayın bir parçası olmaktan uzak tutuyorum. Beşiktaşlıyım diyebilirim sadece :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Trabzonsporluyum.

Senin gördüğünü diğer Ts liler de görse keşke, Sadri Şener ve çakma kabadayı Hacıosmanoğlu Trabzonspor u nefret ettirdi bana

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Dün Lukoil e uğradım bir baktım kart yok bulamadım taraftar kartını, haydaa dedim %4 indirim gitmesin, geçeyim istasyonun narketinden fb kart alayım hemen dedim, girdim içeriye fb kart kalmamış diğerleri çakılı dedim ne iş, abi dedi 10 gündür yok, o hemen bitiyor diğerlerinden var, bilmem anlatabildim mi