Hangi Şehirde Yaşamak İstersiniz?

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Hakan daha açıklayıcı bilgiler olsa güzel olur.Mesela Çayeli'nin şunundan bunundan dolayı orda yaşamayı istiyorum.Ben küçük ilçelerde yaşamayı seviyorum ve Ege bölgesinin ilçeleri ile Mudanya'yı merak ediyorum.Aradığım şey doğa ve denizin iç içe olduğu hemen hemen herkesin birbirini tanıyabileceği,genel ihtiyaçlarımızın da giderilebileceği bir şirin yer.
Karadeniz çok güzel ama uzun yıllar yaşayabileceğim bir yer gibi durmuyor...

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Amma da çok şey istiyorsun demeyin,insanlar genelde alışveriş merkezlerinin çok olduğu yerleri istiyorlar...

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Hakan daha açıklayıcı bilgiler olsa güzel olur.Mesela Çayeli'nin şunundan bunundan dolayı orda yaşamayı istiyorum.Ben küçük ilçelerde yaşamayı seviyorum ve Ege bölgesinin ilçeleri ile Mudanya'yı merak ediyorum.Aradığım şey doğa ve denizin iç içe olduğu hemen hemen herkesin birbirini tanıyabileceği,genel ihtiyaçlarımızın da giderilebileceği bir şirin yer.
Karadeniz çok güzel ama uzun yıllar yaşayabileceğim bir yer gibi durmuyor...
Fethiye tariflerine uyuyor. Deniz var, orman var, avm var, eğlence var...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Kurufasülye ve sütlaç için Çayeli Yine yemeğe bağladım
Şaka bir yana ben aslında memleketim Rize de yaşamayı isterim, doğal güzellik, sağlıklı yaşam, deniz, orman... Ama bir metropol sehrin eksikliği çok hissedilir, ve insan elinin altında çok daha fazla imkan olsun ister. Aslında ömür boyu şurada yaşamak isterim denilecek bir yer yoktur, çünkü herşey in birarada olacağı bir yer yok galiba Türkiye de. Deniz kum sahil keyfi için Ege ve Akdeniz in şirin ilçeleri, doğa güzelliği için Karadeniz, ve dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olan İstanbul. Bir çoğu İstanbuldan kurtulmak istiyor ama Fenerbahçe için orada yaşanılır

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Mudanya'yı Fenerbahçe için düşünüyorum zaten...Metropolde benim aradığım bişey yok.Bu devirde internetten herşeyi bulabiliyorsun.Rize Ardeşen'e kadar gitmiştim.Çok güzel yerler ama iklim yönünden Ege daha iyi değil mi?
Aslında kışın da görmek lazım sağlıklı karar verebilmek için...

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Kurufasülye ve sütlaç için Çayeli Yine yemeğe bağladım
Şaka bir yana ben aslında memleketim Rize de yaşamayı isterim, doğal güzellik, sağlıklı yaşam, deniz, orman... Ama bir metropol sehrin eksikliği çok hissedilir, ve insan elinin altında çok daha fazla imkan olsun ister. Aslında ömür boyu şurada yaşamak isterim denilecek bir yer yoktur, çünkü herşey in birarada olacağı bir yer yok galiba Türkiye de. Deniz kum sahil keyfi için Ege ve Akdeniz in şirin ilçeleri, doğa güzelliği için Karadeniz, ve dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olan İstanbul. Bir çoğu İstanbuldan kurtulmak istiyor ama Fenerbahçe için orada yaşanılır
Ankaranın güzel yanları : Ostim ve Hacettepeye yakın olmak :)
Sonbaharda kurtuluş parkıda güzel oluyor ama onun için Ankara çekilmez

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Mudanya'yı Fenerbahçe için düşünüyorum zaten...Metropolde benim aradığım bişey yok.Bu devirde internetten herşeyi bulabiliyorsun.Rize Ardeşen'e kadar gitmiştim.Çok güzel yerler ama iklim yönünden Ege daha iyi değil mi?
Aslında kışın da görmek lazım sağlıklı karar verebilmek için...
Dört mevsimi de yaşamak istiyorsan kesinlikle Karadeniz bence, Rize biraz daha özel bir iklime sahip, çok yağmur alması konusunda. Sahil ve deniz için Ege-Akdeniz ama doğa için Karadeniz.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ankaranın güzel yanları : Ostim ve Hacettepeye yakın olmak :)
Sonbaharda kurtuluş parkıda güzel oluyor ama onun için Ankara çekilmez
Benim için Ankara nın özeti; şair demiş ya, Ankara nın en çok neyini seviyorsun diye sorulunca , İstanbul'a dönüşlerini demiş.