Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Haliç Hız Tutkunlarını Bekliyor

Konu, 'Gündem' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Sinpaş Holding'in Türkiye'nin ilk A+ yatay ofisi olarak geliştirdiği Flatofis Haliç, bünyesindeki toplantı hizmetleri ile toplantıların da merkezi olacak.

Flatofis Toplantı Hizmetleri’nin farklı toplantılara uygun olarak sunduğu 8 kiralanabilir toplantı salonu ve Hız Temalı 9. toplantı salonu SpeedRoom ile İstanbul Haliç’teki Flatofis’te tüm iş dünyasının hizmetinde. Tüm motor severlerin keyifli vakit geçirebileceği Flatofis Speedcity’de hız tutkunları; Formula simülatörleri ile yarışmanın tadını çıkarıyor.

Birbirinden ferah, gün ışığı alan, modern tasarımlı ve güçlü teknik donanıma sahip kiralanabilir toplantı salonları ile hizmetler sunmaya devam eden Flatofis Toplantı Hizmetleri, değişken katılımcı sayıları ve toplantı temalarına uygun olarak, seminerler, konferanslar, eğitim toplantıları, focus grup toplantıları, assesment toplantıları, şirket toplantıları,dönemsel toplantılar, bayi toplantıları, basın toplantıları, özel lansman toplantıları ve özel simülatör destekli aktiviteli toplantılar, Flatofis ferahlığı ve rahatlığıyla Haliç’te gerçekleştirilebiliyor.
    Flatofis Haliç bünyesinde, iş dünyasının farklı toplantı ihtiyaçlarına uygun ayrıcalıklıhizmetler sunan Flatofis Toplantı Hizmetleri, Türkiye ’nin ilk hız temalı toplantı salonu SpeedRoom’un yanı sıra 8 farklı eğitim toplantı salonu ile de hizmet veriyor. 150 kişi kapasiteli fuaye alanında kokteyl, lansman, ödül töreni gibi çeşitli etkinlikler de düzenlenebiliyor. Güçlü teknik altyapısı ile hizmet veren Toplantı Hizmetleri’nin içersinde bulunan Botanik Bahçe ise toplantı molalarında açık hava ihtiyacı duyanlar için özel olarak dizayn edildi.

Çalışanlara motivasyon katan aktivite ve toplantı seçenekleri

İş ve eğitim toplantılarına hız ve motivasyon katacak SpeedRoom ise Flatofis Haliç bünyesindeki Speedcity’de hizmet veriyor. Tüm motor severlerin keyifli vakit geçirebileceği Flatofis Speedcity’de hız tutkunları; Formula simülatörleri ile yarışmanın tadını çıkarıyor. Türkiye’nin ilk hız temalı toplantı salonu olan SpeedRoom, aktivite ve motivasyonu öne çıkaran özel temalı toplantılar yapmak isteyenlere, 120 kişilik kapasitesiyle fark yaratan özel bir hizmet sunuyor.
    Hız konsepti ve geniş katılımcı kapasitesiyle yeni bir imkan sunan SpeedRoom’un açılışıyla birlikte Flatofis Toplantı Hizmetleri bünyesindeki toplantı salonlarının sayısı 9’a çıktı.

2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    İşi bilenler nasıl farkı ortaya koyuyor belli... Hayran kaldım.

Sayfayı Paylaş