Halef & Selef

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Şuanki yaşım itibariyle bazen benim arabayı satıp eşime mazda 2 veya nissan note tarzı bir araba almak kendimede RX8 almak istiyorum. Lakin jübilemi ağır oturaklı D sınıfı bir arabayla yapmak isterim. Şimdi konuyu okuyunca büyüklerimizin/üstadlarımızın tecrübeleri gösteriyror ki yaş ilerledikce olacak olan da bu.

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
2000 yılındaki yaşım itibarıyla, şu andaki yaşın itibarıyla düşündüğünü onaylardım!

2000 yılı ile aramda 14 yaş ve 14 kilo farkı olunca, şu anki yaşım itibarıyla böyle oldu işte, ne yapalım???

Şuanki yaşım itibariyle bazen benim arabayı satıp eşime mazda 2 veya nissan note tarzı bir araba almak kendimede RX8 almak istiyorum. Lakin jübilemi ağır oturaklı D sınıfı bir arabayla yapmak isterim. Şimdi konuyu okuyunca büyüklerimizin/üstadlarımızın tecrübeleri gösteriyror ki yaş ilerledikce olacak olan da bu.

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Orada biraz da şuna dikkat çekmeye çalışdım, millet olarak mı yoksa diğer milletlerde mi aynı bilemem ama; insan kendininden büyük insaların tecrübelerini dinlerler ve dinlerdikleriyle kalırlar. Öyle değilmidir hangimiz annemizin veya babamızın tecrübelerine tam manasıyla kulak verdik. Aynı hataları tekerrür ettik durduk. 8 yıl bisiklet binen biri olarak yaklaşık 4 yıldır bırakın binmeyi şuan rahmetli babamın modifiye edilmeyi bekleyen retrosu hariç bisikletim bile yok. Tutku aldım hem zaman hem fiziksel olarak şimdi haftalık veya aylık bir tura katılma ihtimalin ne kadardır ki?

Sonuç itibariyle insan yaşının ve sorumluluklarının getirisi itibariyle bazı zevklerini bırakmalı veya minimize etmek zorunda, Sizlerden öğrenecek daha çok bilgiye ihtiyaçımız var bizlerin.

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Sağolasın dostum.

Orada biraz da şuna dikkat çekmeye çalışdım, millet olarak mı yoksa diğer milletlerde mi aynı bilemem ama; insan kendininden büyük insaların tecrübelerini dinlerler ve dinlerdikleriyle kalırlar. Öyle değilmidir hangimiz annemizin veya babamızın tecrübelerine tam manasıyla kulak verdik. Aynı hataları tekerrür ettik durduk. 8 yıl bisiklet binen biri olarak yaklaşık 4 yıldır bırakın binmeyi şuan rahmetli babamın modifiye edilmeyi bekleyen retrosu hariç bisikletim bile yok. Tutku aldım hem zaman hem fiziksel olarak şimdi haftalık veya aylık bir tura katılma ihtimalin ne kadardır ki?

Sonuç itibariyle insan yaşının ve sorumluluklarının getirisi itibariyle bazı zevklerini bırakmalı veya minimize etmek zorunda, Sizlerden öğrenecek daha çok bilgiye ihtiyaçımız var bizlerin.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
17 yıl önce ben olsaydım, çocuk sahibi olmaz, ortalama bi motor ile fırsat buldukça gezerdim...

Şimdi çocuk sahibi olur, sw 6 alır, keyif yapardım...

Ne çocuklarıma doyabildim, ne gezmeye... :p

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Tekrar 1990'a dönme imkanım olsa, 323F kırmızı alırdım bir tane + aciko + KEH1585 + MEH4555 + PEH, PEH, PEH!...

17 yıl önce ben olsaydım, çocuk sahibi olmaz, ortalama bi motor ile fırsat buldukça gezerdim...

Şimdi çocuk sahibi olur, sw 6 alır, keyif yapardım...

Ne çocuklarıma doyabildim, ne gezmeye... :p

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Ya Mazdacı olursun, ya da Subarucu olup MAFolursun!

Burası demokratik bir ülke olduğu için seçeneğin var. Ya Mazda Ya MAFolma! Eğer faşizm olsaydı direk MAFolurdun!

Yarama tuz bastığın yetmiyormuş gibi salamura olsun diyorsun abi... :D

Mafoldum... :p

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mustafa abi konu dışı bir şey ama ricam var senden, araç chip-yazılım uygulaması hakkında yazıların varsa paylaşır mıısn. ya da bizim forumda bir başlık açman mümkün mü?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Demokratik diyerek olayı, AMG'ye başlamayalım abi... :p

Öhhöm, soru neydi??

Chip tuning... Buyur abi... :D

chaos

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Bugün itibariyle 26 aylık serüvene bende nokta koydum. Hiç bir zaman pişman etmedi, üzmedi, ezdirmedi :) Alana hayırlı olmasını diliyorum. Otomobil meraklısı herkesin kesinlikle ucundan kıyısından tatması gereken bir lezzet bence Rx8.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Allah gönlüne göre versin... Alana da, satana da hayırlı olsun.

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Hayırlısı olsun. Bence tam zamanında ve doğru olanı yaptın, Özkan. Şimdi sana SUV'lerin RX-8'i lazım, CX-5! Veya en azından bir XV...

Bugün itibariyle 26 aylık serüvene bende nokta koydum. Hiç bir zaman pişman etmedi, üzmedi, ezdirmedi :) Alana hayırlı olmasını diliyorum. Otomobil meraklısı herkesin kesinlikle ucundan kıyısından tatması gereken bir lezzet bence Rx8.

chaos

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Teşekkürler arkadaşlar. Rx8'in ikinci eli de varmış işte bir efsane daha çürüdü:) Mustafa abi XV de çok hoş bir araba ama onun 0-100'ü benden az daha hızlı ;D Şaka bi yana o sınıfta 2.0 altı almamak lazım bence. CX-5 en mantıklı seçenek kesinlikle, bakalım hayırlısıyla.

Üst Alt