Haberci Kaza Fotoğrafları

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Geçtiğimiz günlerde meydana gelen bir trafik kazası. Yılların yıkamadığı baba torosu bir domuzun yıkması :eek: Kazada araçta bulunan 3 kişi yaralandı domuz ise telef oldu...

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Domuz telef olmuş araba aracıda pert etmiş..Gerçi ne kadar hızlı çarpmış bilmiyorum ama yinede bayağa hasar vermiş..

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Domuzun arka ayaklarına çarptığı için hasar az gibi eğer ortadan çarpsaydı daha büyük olurdu...

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Kazanın olduğu yer neresi acaba? Plaka tam okunmuyor

domuz arabadan daha sağlammış :) şaka bir tarafa ucuz atlatılmış gerçekten bi kere benim önüme de çıkmıştı geçen kış Allah'tan erken farkettim durdum kornaya dokundum ortalık karıştı :) rahat 15-20tane vardı

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Allah içindekileri korumuş.

Toros ön, domuzun arka dağılmış

-Mobil uygulamadan gönderildi-

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Canlı hayvana çarpmak, betona çarpma etkisi yaratıyor araç için, hiç tahmin edilemeyecek sonuçlar doğurabiliyor, ucuz atlatılmış.

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Rusya'da yeni meydana gelen bir Mazda 626 kazası ve malesef 19 yaşındaki sürücü öldü...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Bu arabayı bu hale getirmek için epey hızlı olmak lazım.
Dünyanın en güvenli aracına sahip bile olsanız 65km/h dan sonrası hiç bir araç güvenli değil bunun bilincinde olmak lazım. Çarpışma testleri bile bu hızlarda yapılıyor. Bu ne demek ? Eğer bu hızın üstüne çıkarsanız can güvenliğiniz yok demek !
Benim aracımın markası x marka dünyanın en güvenli aracı deyip gazı köklerseniz güvenli olmadığını öğrenmeniz için (Allah korusun) 2. bir fırsatınız olmayabilir.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Araba resmen ufalanıp yok olmuş, yüksek hızlarda olduğu kesin, koltuğa oturduğumuzda bunlar aklımıza gelse 100 ü geçmeyiz ama her şeyi unutuyoruz çoğu zaman.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Offf ne zaman oldu bu haberim yoktu, Allah korusun hepimizi kazadan beladan