Guzular 1 ken 2 Oldu :)

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Allah kaza bela vermesin. Hayırlı uğurlu olsun araçlar arkadaşlar. Yakışmışlar. ;) :nazar: .Maşallah.
Amin abi Allah razı olsun. abimgile aldığımız beyaz iyide benim bordo benim gibi problemli :) Subap lastiklerinden pistona yağ indiriyor nadiren soğukken mavi duman atıyor arada sırada.

Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Sorunlu olduğunu bildiğin parçayı değiştirmeni tavsiye ediyorum. İmkanı bulduğun anda müdahale etmelisin hocam.
Mavi rengi severim dumanlı değilse...demiş şair :)

Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
İnşallah şanslısındır... Ben birgün practica varken bende,aks gülü sorunu yaşamıştım. Olayı büyük zannetmiş usta, 450 tl masraf çekmişti. Sonra tamam abi hallet demiştim. 5 dk sonra 70 tl borcun, araç tamamdır al git dedi liftten indirip :) tamir etmiş hemen. 70 verdim. 30 da çırağa verdim :)

Son düzenleme:

Murat Caymaz

Katılımcı
Araç Markası
1993 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
İnşallah şanslısındır... Ben birgün practica varken bende,aks gülü sorunu yaşamıştım. Olayı büyük zannetmiş usta, 450 tl masraf çekmişti. Sonra tamam abi hallet demiştim. 5 dk sonra 70 tl borcun, araç tamamdır al git dedi liftten indirip :) tamir etmiş hemen. 70 verdim. 30 da çırağa verdim :)
İnşallah abi benim işte o paralara hallolsa cebimdeki haşlığımı verir yaptırırım hemen :)

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Kazasız belasız kullanın inşallah hayırlı uğurlu olsun. Ben de bordoyu daha çok sevdim Hb mi ne ondan dolayı :)