Golf Ve Yeni Donanım Paketi ''Allstar''

Murat

Yılmaz
Araç Markası
2011 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Dizel Toruing
Konu alıntıdır. Özellikle konuyu mizah bölümüne açtım çünkü tam evlere şenlik...

Yeni donanım paketi; allstar (aslında tümdenkazık olaymış cuk diye yerine otururmuş)

Comfortline ile Highline arasına konumlandırılmış sanırım.

http://binekarac.vw.com.tr/donanim-detayi.aspx?modelid=14&position=3&donanim=Allstar

Comfortline donanımına ek olarak aşağıdaki özellikler sunulmaktadır.

Golf Allstar:

İç Donanım

"Pentastripe" kumaş koltuk döşemesi

"Piano Black"/"Zirconium Brushed" iç dekor

Ön yolcu koltuğu altında eşya gözü

Ön kol desteği, vites topuzu, el freni ve paspaslarda tarçın renkli dikişler

Direksiyon üzerinde DSG vites kumandaları

Dış Donanım

7J x 17 "Madrid" alüminyum alaşımlı jantlar, 225/45 R17 lastikler

Yer tasarruflu stepne

Elektrik ayarlı ve ısıtmalı yan aynalar

Bi-Xenon "Plus" farlar

LED gündüz sürüş farları

Konfor

Yol bilgisayarı (Türkçe dil seçenekli)

.............

Allstarın Highline'dan eksiklerini bir kez daha yazıyorum:

Elektrikli katlanır ayna YOK!
Ambiyans aydınlatması YOK!
Renkli ekranlı yol bilgisayarı (Türkçe dil seçenekli) YOK!
Yağmur sensörü YOK!
Eve geliş-evden çıkış fonksiyonu (Coming-Leaving Home) YOK!
Spor ön koltuklar YOK!
Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası YOK!
Otomatik yanan kısa farlar(Far sensörü) YOK!

Adamlar kumaş desenini, döşeme ipliğini, elektrikli aynayı ek donanım paketiyle sunmuşlar... Ulan benim 93 model aracımda elektrikli ayna vardı... Yuhhhh diyorum başka da bir şey demem... Bu araçlara para veren insan da benim gözümde insanlığını sorgulamalıdır...

Moderatörün son düzenlenenleri:

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Tam bir komedi olmuş gerçekten... :) :) Para tuzağı için ne yazsak diye düşünseler bu kadar absürd şeyler bulunamazdı her halde.

Murat

Yılmaz
Araç Markası
2011 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Dizel Toruing
Parası olan alır abicim ne diye sorguluyorsunuz. Renkler ve zevkler sonuçta.
Millet bu araçlara para verdikçe benim içim sızlıyor. Millet saf, cahil ne dersen de her şeye inanıyor. Doğuş oto'da bunu güzelce sömürüyor. Full paket poloyu 98 bine satan kişilerden bahsediyoruz...

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3 A/T
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Sedan
Hala ağır arabnın yüksek arabanın iyi ve kaliteli olduğunu düşünen bir alıcı grubu var.
Adamlarda burdan yürüyor.

Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Millet bu araçlara para verdikçe benim içim sızlıyor. Millet saf, cahil ne dersen de her şeye inanıyor. Doğuş oto'da bunu güzelce sömürüyor. Full paket poloyu 98 bine satan kişilerden bahsediyoruz...
Haklısın da abi 4S kuralı ülkenin her noktasında işliyor maalesef. Biz mi engel olacağız buna.

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Yukarıda bahsedilen özellikler = 1.2 Tsi 110 PS DSG = 84300 TL ...
Allah tan böyle tuhaf zevklerim yok :)
Abi bu fiyata neredeyse orta şekerli CX-5 alınıyor. Tabi elma ile armutu toplamaya çalışmış oluyoruz ama tarçın renkli dikiş diyerek onlar başlattı... :D :D

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ya valla komediymis, ben konu başlığını geçtim sonradan paylaşılan polo nun fiyatına takıldım ulen bunu alan var mı bu fiyata

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bizim müdür boşline paket dizel aldı 62 bin verdi galiba... Hem de sıra bekledi :D
Geçen benzeri muhabbete denk geldim, geçen yıl 3 ay sıra bekleyerek 1.4 passat boşline almış birisi... Kaç para verdin dedim, 68 bin lira ama şimdi satsam 72-73 eder, sıfırı 80 bin lira dedi...

Evet rahatlıkla eder dedim, hatta 76 falan istersin rahat 74'e gider bu ülkede dedim, demesine de; 1.4 passat nedir yaaa diyemedim... :D :D

Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Geçen benzeri muhabbete denk geldim, geçen yıl 3 ay sıra bekleyerek 1.4 passat boşline almış birisi... Kaç para verdin dedim, 68 bin lira ama şimdi satsam 72-73 eder, sıfırı 80 bin lira dedi...

Evet rahatlıkla eder dedim, hatta 76 falan istersin rahat 74'e gider bu ülkede dedim, demesine de; 1.4 passat nedir yaaa diyemedim... :D :D
Abi boşuna fakirler Alman, zenginler Japon alır demiyorlar. Almanlar altın gibi.

Tanıdık opel Astra almıştı sıfır, lpg taktırdı 1 sene sonra zararsız sattı. Japon olsa imkansız.