Golf Devrimi!

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Bu fotoğrafı gördüğümde çok güldüm...Bir golf hayranı arkadaşımın paylaşımından buraya enjekte ediyorum...Tasarım olarak bir öteye adım atamamak üretken bir zekaya sahip olmamak bu olsa gerek...Golf ün sloganı efsaneler ölmez yalnızca şekil değiştirir...İşte golf ün değişimi yorum sizin...

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    87.7 KB · Görüntüleme: 45

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
almanların halk arabası fooksvvaagın. değişim aralıkları tanımına gayet uygun. :)

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
bir bayan için bınılebılecek en ıyı arabalardandır golf dedıler..bende 2006 model golf aldım...1 yıla yakın kullandım sayılır..bır araba o kadarmı hantal olur..hele o kalkışlarda,araba hızınıalasıya kadar resmen can cekısıyor...şuan 2010 mazda kullanıyorum...araba kalkışta golfe göre cok serı adeta bır hırçın çocuk gıbı...bana gore mazda serı atak,golf ıse hantal geliyor...

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Ben Golf 7 mi, 6 mı ayırt etmekte zorlanıyorum. Ancak çok dikkatli ve uzatılmış bir bakış atarsam...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ucunu sonunu çekiçlemekle de tasarım oluyormuş... Daha ilginci de talep görüyor olması.

Yapacak bir şey yok... :D

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
en büyük devrimi 2. nesilden 3. nesile geçerken yapmış Golf. :D

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

hus3yn

Katılımcı
en çok hoşuma giden kasa golf 4 130 hp lik dizel versiyonudur, bence gayet başarılı az bulunur ama öz arabadır bence... sanırım yakın zamanda kasa değişiyormuş..

aytacesen

Katılımcı
İlk kasalarına duyduğum hayranlık her kasa da daha bir azaldı.Almanya da işler yolunda gitmiyor.Her anlamda iştah kabarttığım Alman mühendisliği yıllar geçtikçe yerini tiksintiye bırakıyor.Almanların sahip olduğu markalardaki reklam temalarını biraz daha irdelemenizi istiyorum.Eskiden çok sık verilmeyen reklamlar günümüzde sıklıkla karşımıza çıkmaa başladı.Ayrıca ürün reklamlarında yenilikçi teknolojilerinden ya da güven veren Alman mühendisliğinin beraberinde getirdiği teknik detaylar yerini '' O bir Alman'' ya da ''Bildiğiniz Alman Mühendisliği''tarzı algılarla oynama taktiklerine büründü.En çok üzüldüğüm nokta ise milletimizdeki marka fanatikliği.Araştırmayız çünkü her şeyi biliriz,sorgulamayız çünkü çoğunluk her zaman doğru yapar....Sonuç sürekli değişim içinde olan sistemde biz halen ''Gelişmekte Olan Ülkeler''statüsünde kalırken üstüne bir de ölmüş eşeği alıp birilerini zengin etme gayreti içerisindeyiz.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Adamların hakkını yemeyin farlar değişmiş ilkiyle sonuncu arasında baya fark var :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Adamların hakkını yemeyin farlar değişmiş ilkiyle sonuncu arasında baya fark var :D

Adı üstünde işte; şekil değiştiriyor... Değişim buysa tabi...

İlk kasa Ford Fiesta ile son kasa Fiesta'ya baksalar şekil nasıl değişmiş anlayacaklar... Mazda'yı örnek vermiyorum bile... :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Kesinlikle ayrı tutmam Hakan, VW nin ayrı tutacağım modeli CC dir ki tasarım konusunda o da farklı değil, Polo sundan CC sine kadar tasarım fakiridir VW

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kesinlikle ayrı tutmam Hakan, VW nin ayrı tutacağım modeli CC dir ki tasarım konusunda o da farklı değil, Polo sundan CC sine kadar tasarım fakiridir VW
Cc ve scirocco Tasarım olarak eh işte gerisi fasafiso bunlarında iç mekan diğerleriyle ortak şase süspansiyonu zaten aynı

maytalman52

Katılımcı
Çok değişmiş uff :) fakir bu VW iki modeli cc ve Scirocco gerci onların da diğer modellerle çoğu seyi ayni. Herkes yapıyorsa dogrudur inancı ve insanlardaki kazıklanma tutkusu devam ettikçe almanlar ve fransızların satışları düşmez

Üst Alt