Golf Ailesi Genişliyor

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hadi vw sahiplerini anliyorumda opelcilere ne oluyor anlamadım..sanayiden cikamiyorlar, bütün ustaları tanıyorlar..ekrandaki arıza ikaz lambalariyla bütünleşmişler gelip mazdaya laf atıyorlar..bunlara bizim arabalarla kamikaze yapmak lazım :)

Onları sanayi yolları ve ustalarıyla baş başa bırakmaktan başka yapılacak bir şey yok... Kendi hallerine bırakın, muhatap olmayın, aynı seviyeye düşmeyin... ;)

aday

Sessiz
Araç Markası
2013 Lancer
Beyler üzülerek söylemeliyim ki sizlerin de VW fanboylarından bir farkınız kalmamış. Mizahi olsun diye söylüyorsanız bunu da öyle sayabilirsiniz. Marka fanatikliği de bütün fanatiklikler gibi zararlıdır.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Beyler üzülerek söylemeliyim ki sizlerin de VW fanboylarından bir farkınız kalmamış. Mizahi olsun diye söylüyorsanız bunu da öyle sayabilirsiniz. Marka fanatikliği de bütün fanatiklikler gibi zararlıdır.
Fanatiklik yok bizde aslında, özellikle Kerim in ortamında marka fanatikliği yapan VW ciler çok fazla ve durmadan tartışma ortamı yarattıkları için bu muhabbetler açılıyor.

Zaten genele bakarsanız biz her markanın gerektiği yerde hakkını verip ve gerektiği yerde de eleştirdiğimiz noktaları oldu, ve hep olacak.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Zaten Mazda fanatiği olsak alacağımız yada almayı düşündüğümüz tüm araçlar Mazda olur..Ama forumda gezilirse kiminin Saab kiminin Volvo (mesela ben) kimininse Subaru düşüncesi var..Bizim burada konuştuklarımız bizim araçlarımız çok süper ortada mazdadan başka araç yok değil..Biz fiyat, performans, yakıt ve sorunsuzluk olarak Vw, Opel yada herhangi farklı bir markanın bizim araçlarımızdan daha pahalı ve daha az donanımlı olan modellerinden daha iyi olduğunu söylüyoruz bunu da durduk yere söylemiyoruz..bize Mazda hakkında laf geldiği zaman belirtiyoruz..

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Zaten Mazda fanatiği olsak alacağımız yada almayı düşündüğümüz tüm araçlar Mazda olur..Ama forumda gezilirse kiminin Saab kiminin Volvo (mesela ben) kimininse Subaru düşüncesi var..Bizim burada konuştuklarımız bizim araçlarımız çok süper ortada mazdadan başka araç yok değil..Biz fiyat, performans, yakıt ve sorunsuzluk olarak Vw, Opel yada herhangi farklı bir markanın bizim araçlarımızdan daha pahalı ve daha az donanımlı olan modellerinden daha iyi olduğunu söylüyoruz bunu da durduk yere söylemiyoruz..bize Mazda hakkında laf geldiği zaman belirtiyoruz..
Ağzına sağlık :D ilave yapayım müsadenizle...Ben mesela mazda3 almasaydım lancer alırdım yada subaru legacy mitsubishi carisma...Mazda olmassa olmaz değildi ama en mantıklısıydı...Aldıktan sonra dedim ki en doğrusunu yapmışım...Hiç pişmanlık duymadım sataşan oluyor yok parçası yok olsada zor bulunmuyor bulunsada pahalı bende diyorumki parçasının bulunmaması hadi doğru diyelim araç arızaya düşmüyorki 1 hadi dediğin gibi pahalı diyelim sen arabayı ne kadar sürede alt takıma sokuyosun ben sanayinin yolunu bilmiyorum 2 Demekki parçaları kaliteliki bozulmuyor bozulsada hakettiği değerde satılıyor...Japon arabalara almancı takımımın attığı çamurun haddi hesabı yok...Onlar sataşırsa ağzımı açıyorum sataşma yoksa efendi efendi yoluma gidiyorum...Bilmedikleri her konuda mazdayı yerden yere vurmalarına karşıyım...Bizim onlara gösterdiğimiz saygıyı onlar göstermiyor kaşınıncada onların bu hurafelerini çürütmek enfes geliyor... >:D

Mt53

Katılımcı
Kerim hocama aynen katılıyorum..bugün arabamı satsam subaru forester yada legacy ya da saab 9-3 9-5 volvo s60 v40 falan alırm tabi imkanlar el verirse..

Üst Alt