Geri Görüş Sistemi veya Oto Multimedya Sistemi Tavsiyesi

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Desene tamirciyim
fe1dfc7da7798df70ce2bc5edff9f0a2.jpg

Böyle şeyler çiziyorum bu aralar

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Define falanda var sende iyiymisss

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
[member=4]kadir[/member] bazen senin askerlik yaptığından şüpheleniyorum :)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Ben askerligi unutali cok oldu :-D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ben askerligi unutali cok oldu :-D

Askerlik nasıl unutulabilir ki??

Halen; 8-10 kişi ile rutin görüşüyorum, sanal ortamda Tabur'un sayfa yöneticisiyim, iki üç hafta kadar öncede; 20 yıl önce bölükte görev yapan emekli olmuş astbubayı 50 metreden gördüm tanıdım, tanıştık...

Sevmeyebilirsin ama unutamazsın.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Veli abi oyle bi soz vardir hani torun ben askerligi unutali cok oldu diye onu demek istedim ben

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Veli abi oyle bi soz vardir hani torun ben askerligi unutali cok oldu diye onu demek istedim ben
Geçen ömür unutulur mu?Kadir... Burdur 57.Piyade Alayı 2TB 4BL,Ankara/Çankaya KK. Komutanlığı KH ve KH Bölüğü Destek kıtası,Ankara/Mamak KH ve KH bölüğü 2.TB,Afganistan Kabil Bölge Komutanlığı Doğan Kampı Kademe Muhabere,Ankara/Mamak 4TB Muhabere BL.....
Son durak evim evim güzel evim....Bu kadar yer gezdikten sonra Asker arkadaş sayımı söylemesem iyi olur :)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Ehh bee agizima sican gireydide soylemeyeydim :-D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Geçen ömür unutulur mu?Kadir... Burdur 57.Piyade Alayı 2TB 4BL,Ankara/Çankaya KK. Komutanlığı KH ve KH Bölüğü Destek kıtası,Ankara/Mamak KH ve KH bölüğü 2.TB,Afganistan Kabil Bölge Komutanlığı Doğan Kampı Kademe Muhabere,Ankara/Mamak 4TB Muhabere BL.....
Son durak evim evim güzel evim....Bu kadar yer gezdikten sonra Asker arkadaş sayımı söylemesem iyi olur :)
Enes, vukuatin neydi bu kadar tertip edilip sürgün yedin yahu

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Enes, vukuatin neydi bu kadar tertip edilip sürgün yedin yahu
Hakan Emre acemi birliğinde ingilizce sınavına girdik 25 kişi olarak kk gittik orda yeniden elemelere girdik 9 kişi Belçika ya nato askeri olarak gitti kalanların bir kısmı kadrolu asker oldu bizimde şansımıza tertip emri çıktı diğer arkadaşlarım sınırlara düştü ben Eşref akıncıya barış gücü askeri olarak gittim yeniden sağlık kontrolleri gbt vs mülakat bosna kosova lübnan afganistan dan şansıma Afganistan çıktı...Velhüssela kelam rahat bir askerlik geçirdim.Çok fazla yer değişikliği sayesindede zamanım hızlı geçti...Bu işi meslek olarak yapmayan biri içinde önemli olan zamanı geçirebilmek... Uzun lafın kısası bot bağlamayanlar düşünsün artık :D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Usta birliginde alayi genelkurmaylik sitesinden mail atip sikayet ettim boluk komutani ilk cavusuna soylemeden genelkurmaya soyledim diye mahkemeye verdi beni alaya ankaradan denetime geldiler alayda beni tanimayan kalmamis cok populer olmustum kimse bisey demiyor idi yine sikayet eder rahatsiz bu diye :-D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hakan Emre acemi birliğinde ingilizce sınavına girdik 25 kişi olarak kk gittik orda yeniden elemelere girdik 9 kişi Belçika ya nato askeri olarak gitti kalanların bir kısmı kadrolu asker oldu bizimde şansımıza tertip emri çıktı diğer arkadaşlarım sınırlara düştü ben Eşref akıncıya barış gücü askeri olarak gittim yeniden sağlık kontrolleri gbt vs mülakat bosna kosova lübnan afganistan dan şansıma Afganistan çıktı...Velhüssela kelam rahat bir askerlik geçirdim.Çok fazla yer değişikliği sayesindede zamanım hızlı geçti...Bu işi meslek olarak yapmayan biri içinde önemli olan zamanı geçirebilmek... Uzun lafın kısası bot bağlamayanlar düşünsün artık :D

Şanslıymışsın gerçeketen, 5 yılda ben bi kere yurtdışına gittim oda Şemdinli-Irak sınırında bi köy :D

Üst Alt