Gaziantep Akcanlar Yetkili Servis Hakkında

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bence gayet güzel, işlevsel ve faydalı... :)

Şaka bir yana, şahsen sıkıntı yok...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yengenin önerisi ne peki?? Merak ettim, niye tepki verdi anlamadım?? ::)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Masum değiliz hiç birimiz diyor minik serçe, yengeye iletiver... :)

Şaka bir yana olur böyle tatlı takılmalar...

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
15'inde faaliyet varmı, son durum nedir?

Etkinlik varsa ben ve [member=239]batu41[/member] katılabiliriz

Valla Hakan randevuyu geçen haftadan aldım. Cumartesi sabah 9.00´da servisteyim ben.

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
Nasıl bir buluşma düşünülüyor acaba?Servis önünde ayak üstü tanışma ve muhabbet mi?
Başka şeyler var mı?

Hocam Antep´e bir kere geldim. Ev sahibi olarak gösterdiğiniz/göstereceğiniz her yere gelir hasbihal ederiz. Hakan´ın dediği gibi kahvaltıda olur, yemekte olur.gönüller bir olsun yeter.

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Mazda benim için bir sevda dır. Yolda gördüğüm mazda sahiplerine bile inip sarılasım geliyor(bayan kardeşlerim hariç).
Onun için mazda ile ilgili herşey beni heyecanlandırır.
Buluşma da ne yapılabileceği ile ilgili güzel birkaç fikir ortaya atılabilirse inşallah bende orada olmaya çalışırım.

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Merkeze 23 km uzaklıkta güzel bir köyde görev yapmaktayım. Bütün arkadaşlarımı köyümde misafir edebilirim.Çok ta memnun olurum.
Şöyle bir hayal ediyorum da bizim köylüler o kadar mazdayı bir arada görürse ne düşünür acaba?
Arabamı ilk aldığımda köyden bir genç(hocam arabanız hayırlı olsun ne aldınız?) demişti ben de mazda diyince(o hangisi oluyor renonun arabası mı?) diye sormuştu. Gerçi o genç şimdi askerde.

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
Kısa görüşmeden ziyade uzun görüşme taraftarı olmakla birlikte hafta sonu sabah kurslardan dolayı malesef müsait olamıyorum.Ama hafta içi sabah 12.00 kadar müsaitim her daim:)Bu sene çalışma saatlerimiz alt üst oldu.Aslında ayarlayabilirsem fena olmaz arabaları bakıma bırakır o bölgede bildiğim harika katmerci var.Güzel bir kahvaltı yapardık.Allah tan umut kesilmez:)

Aytaç bey bir katmercinin olduğunu bahsetmişti. Güzel bir kahvaltı yapabiliriz mesela.

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Ayrıca bu konu etkinlikler başlığında bir konu olarak açılsa hem yer olarak hem de yapılacaklar olarak daha güzel fikir alışverişi olurdu diye tahmin ediyorum.

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
Evet hocam artık servisle ilgili yorum yapma zamanı geldi. Cumartesi gününün verdiği yoğunluk nedeniyle servis kalabalıktı. 1000 km bakımına gelen araç sahibi sayesinde Skyactiv Mazda3'ü yakınen görmüş olduk. Karşılama iyi düzeyde idi. Araç kabul gayet hızlı. Aracı teslim edip üst kattaki bekleme salonunda servis çalışanlarının çalışma şekillerini izledim. İki personel ilgilendi arabayla. Sistematik bir çalışma gördüm. Diğer servislerde gördüğüm ve de gözlemlediğim, en çokta kızdığım olay olan bir arabanın işini bitirmeden diğer arabalara bakma durumuna şahit olmadım. Servis danışmanı Okan beye teşekkür ediyorum. Her ne kadar yedek olarak istediğim plakalığı vermeyi unutmuş olsa da. :) Tabi hocam sana da teşekkür ederim. Sayende ilgi alaka kat kat arttı.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Peki; Gaziantep Servisi'ni foruma davet etmek hiç birinizin aklına gelmedi mi? ::)

Üst Alt