Gastrit İçin Doğal Çözüm Yöntemi

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Mide gastriti için doğal çözüm yöntemi;

En kalitelisinden tahin ve süzme bal alınacak her sabah aç karına 1 yemek kaşığı tahin 3-5 dakika sonra 1 yemek kaşığı bal yenecek iyileşme durumuna göre devam edilecek (şimdi zaman veremiycem hastalığın durumu ve yapılan perhize bağlı) faydası olacak inşallah babam gece yarıları çok gitti hastaneye bu karışımı kullanarak gastriti yendi şimdi midesi taş gibi perhizde yapmıyor

Moderatörün son düzenlenenleri:

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
subaru forester xt2016
Araç Renk ve Tip
kahverengi
tamam dır

en kalitelisinden tahin ve süzme bal alınacak her sabah aç karına 1 yemek kaşığı tahin 3-5 dakika sonra 1 yemek kaşığı bal yenecek iyileşme durumuna göre devam edilecek (şimdi zaman veremiycem hastalığın durumu ve yapılan perhize bağlı) faydası olacak inşallah babam gece yarıları çok gitti hastaneye bu karışımı kullanarak gastriti yendi şimdi midesi taş gibi perhizde yapmıyor
Abi çok sağol bu tedaviyi denememiştim, ilk fırsatta en iyisinden tahin ve süzme bal alıp başlıyorum. Inşallah iyi gelir.

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Tam isabet olmuş bu yaşta bende bile var gastrit.
Bilgiler için Allah razı olsun hemen deniyorum. :)

Araç Markası
2009 Mazda 2 Play 1.3
Araç Renk ve Tip
Füme
çok ağır mide rahatsızlığı geçirdim yaklaşık 5 sene önce ve 3 sene sürdü.
2 özel hastane 4 doktor eskittim.
en son doktorumdan fayda gördüğüm verdiği ilaçlar ve perhizleri ile..
üst üst seviye rahatsızlanmadan dolayı ve atlatmamadan ötürü..

önerilen bal tahin.. inşallah iyi gelir. 2/3 ay yaptım taktiye olsun diye. yumuşatır midenizi zaten 1 2 hafta içinde değişiklikleri ve rahatlamayı görürsünüz.

tavsiye olarak .. mutlaka karnıbahar ve lahanayı şiddetle tavsiye ederim.. Allah korusun ameliyattan döndürür....

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
subaru forester xt2016
Araç Renk ve Tip
kahverengi
@kemal1963

@ogzhn38

Verilen yöntemi denediniz mi? Gelişme var mı?
abi bi süre denedim en faydlı yöntem bu oldu ama ne yaparsan yap yemek sanayiden sürekli yemek yediğimden kötü yağ kalitesinden ötürü ara ara yanma oluyor. evde yemek yedim mi hiç yanma olmuyor. ya hergün evden yemek getircem hanım 2 çocukla zaten uğraşıyor bide benimle uğraşmasın :mad: ya da hergün fast food yicez o daha berbat. şimdilik 1 lansor 10 gün götürüyor

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
@kemal1963

@ogzhn38

Verilen yöntemi denediniz mi? Gelişme var mı?
Veli Abi uğraşamadım balla tahinle ne yalan söyleyeyim. Ama akşamları yoğurt yiyorum. Ya da süt içiyorum. Bayağı rahatlatıyor. Gün içerisinde olursa da lansor kullanıyorum mecburen.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Cok gecmis olsun.Bir diger noktada bence bu tavsiye edilenlerin hakikileri nereden bulunacak.
Güzel soru, günümüzde insanlara güven kalmadığı için doğal olarak bu soru aklımıza geliyor... :) Varsa eğer, uzun yıllardır bu işleri yapan yerlerden alış veriş yapmak ilk akla geleni.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bal Rize'den bulurum ama pahalı oluyor sorarım bi, kestane çiçeği balı daha ucuz. Tahin nereden buluruz bilmiyorum, bir dönem @aurora da vardı.

çok ağır mide rahatsızlığı geçirdim yaklaşık 5 sene önce ve 3 sene sürdü.
2 özel hastane 4 doktor eskittim.
en son doktorumdan fayda gördüğüm verdiği ilaçlar ve perhizleri ile..
üst üst seviye rahatsızlanmadan dolayı ve atlatmamadan ötürü..

önerilen bal tahin.. inşallah iyi gelir. 2/3 ay yaptım taktiye olsun diye. yumuşatır midenizi zaten 1 2 hafta içinde değişiklikleri ve rahatlamayı görürsünüz.

tavsiye olarak .. mutlaka karnıbahar ve lahanayı şiddetle tavsiye ederim.. Allah korusun ameliyattan döndürür....
Cok gecmis olsun.