Garajdan Mazda'lar - 1979 Model Mazda 626 CB Capella

Bu araç Türkiye'de olsa ne kadar öderdiniz?

• 80 000 ve üzeri

• 60 000 - 80 000 arası

• 40 000 - 60 000 arası

• 20 000 - 40 000 arası

• Hiçbiri

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Koleksiyon için saklanmış ve restorasyondan sonra ilk haline döndürülmüş 1979 model Mazda 626 sadece 250 kilometrede. :eek:
Polonya'da açık arttırma ile satılan (şuan satılmış) araca ait fotoğraflara ileride proje amaçlı ihtiyaç duyabiliriz diye düşünerek sizlerle paylaşmak istedim. CB kasasının makyajlı versiyonu ve en dolu olan GLS donanımıyla bu nadide eser 2,0 litre OHC motora sahip ve 90 beygir gücünde. Gerçekten işçiliği ve detaylar karşısında şaşırmamak elde değil.

Kaynak: klasykagatunku.pl

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Şahsen hiç çekici gelmedi, tamamen albenisiz bir araç. Tek artısı kullanılmamış olması. Km sayacı da şahingillerden yanlış görmediysem, 100 bin demiyor. :) Ha Türkiye'de değerini bilemeyecek birinden satışa çıkmış olsa alır mıyım? Eğer kenarda ''dur yav şuna da para harcayayım'' diyebileceğim 2 milyonum olsa buna bir en fazla 20 bin verirdim herhalde.

Not: Biraz acımasız mı oldum. :D

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Not: Biraz acımasız mı oldum. :D

Fazlasıyla... ;)
Bana bu yıllara ait 250 km'de ve bu temizlikte Tofaş da dahil dünya üzerindeki herhangi bir markanın en biçimsiz herhangi bir binek modelini 20 bine verseler ikinci soracağım tek soru "en yakın noter nerede?" olur. 2 milyon değil 2 bin liram bile olmasa, gider Cemşid'i okuturum. :cool:

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
jantlarına ,direksiyonuna koltuklarına hasta oldumo_O dış tarafını nedense italyan araçlarına benzettim ama çok çok beğendim daha fazla krom olsa tam bir klasik olacakmış ilerde ufak bir mazda garajı yapmayı düşünüyorum bundan başlayayım ben ;)

Üst Alt