Furious 7'den Üç Günde 384 Milyon Dolar Hasılat

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1
The Hollywood Reporter’ın aktardığı habere göre geçtiğimiz cuma günü Türkiye’de de vizyona giren Furious 7, ilk hafta sonunda Amerika’da 143,6 milyon dolar, dünya genelinde ise 384 milyon dolar hasılat elde etti.

Sırasıyla ilk üç günde 483,2 milyon dolar gelir elde eden Harry Potter and the Deathly Hallows, 394,4 milyon dolar hasılat elde eden Harry and the Half-Blood Prince ve 392,5 milyon dolarlık gişe başarısına ulaşan Avengers’ın ardından dördüncü sıraya yerleşen Furious 7’nin henüz Rusya, Çin ve Japonya’da vizyona girmediğinin altını çizmek gerekiyor. Furious 7, sadece Amerika’da 143,6 milyon dolar gişe elde ederek geçtiğimiz yıl nisan ayında 95 milyon dolarlık hasılat elde eden The Winter Soldier’ı da geride bırakmayı başardı. Önemli bir başarıya imza atan Furious 7’nin bu rakamlara ulaşmasında şüphesiz geçtiğimiz yıl hayata veda eden Paul Walker’ın etkisi çok büyük.
 

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Ankara
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
#5
Abartılmış sahneler olsa da cok başarılı yapmışlar.
 

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Konum
Aydın
#6
Dün gittim gerçekten güzel olmuş. Sonunda önceki filmlerde Paul Walkerin olduğu sahneler gösterildi onun anısına.
 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#11
Elvis Presley in ölmediğini söyleyenler hâlâ var olduğuna göre bu muhabbet normaldir...
 
#12
Dün gece seansına gittim. Bu seri ile araba aşığı olmuş ve serideki kişileri çocukluktan aileden sayan biri olarak sonunda göz yaşlarımı zor tuttum. Bütün seri abartı olaylardan bile oluşsa bile bu filmlerde oynayan kişiler gerçek hayatta da birer aile oldular. Bunu filme yansıtmışlar. Hele sonunda ki beyaz supra ile melek oldu kanatlandı gözümde paul. Aklıma geldikçe duygu karmaşası yaşıyorum. 14 yıl geçmiş hayattan aldığımız zevkler azaldı. Rip paul