Forumda Yeni Lantis Kullanıcısı Var !

Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Sürpriiiiiiz ;D

Dün gece malum sitede gezinirken bir lantis gözüme takılmıştı, plakalıklar [member=66]Adem Usta[/member] aitti. Öncelikle [member=66]Adem Usta[/member] 'yı aradım, ben farkedemedim, meğerse araçta klima yokmuş. Her neyse [member=66]Adem Usta[/member] kendilerinde başka bir Lantis daha olduğunu söyledi. Gittim, gördüm ve kaporayı bıraktım. Pazartesi günü kısmetse noter işlemlerini yapacağız.

Araç 97 model, boyası 0, pasta cila bugün yapıldı. KM.172.000, LPG'li temiz ve güzel bir araç. Normal'de araç için acil ihtiyacım yoktu ama annem ve hatun şirket aracına binmek istemedikleri için ani bir kararla aracı aldık. Araç gerçekten içime sindi. Özellikle boyasının 0 olması beni çok cezbetti. Aklıma yatmayan tek şey bagajda lpg tankı olması, onu da hafta içi simit tank ile değiştirmeyi düşünüyorum.

Buradan Adem Usta, Ahmet Usta ve Mahmut Usta'ya teşekkürlerimi iletiyorum.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Son düzenleme:

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Vay be nereden nereye, hayırlı uğurlu olsun şimdiden, güzel görünüyor maşallah. Jantlar felan gayet hoş.

hayırlı olsun abi adem ustamın sattığı araçlar sıfır gibi oluyo maşallah boya kaporta ön takım kısacası herşeyi elden geçiyor müşteri memnuniyeti garanti :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hakikaten sürpriz oldu bu, Manisa yolları taştan derken, sabah oldu erken... :)

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız ve nazarsız kullanmak nasip olur inşallah.

;)

Üst Alt