Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Foresterden Sonra Ne Alayım...

Konu, 'Alışveriş' kısmında incirinaltı tarafından paylaşıldı.

1. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Arkadaşlar aracıma müşteri olan çok,lpgyi de sevmiyorum zaten,mayıstan sonra satacağım,hatta bi akrabaya opsiyonladık aracı.Artık bi dizel denesem mi?(otomatik olmalı) 40-50 bin tl aralığında(3 aşağı beş yukarı).Volvo,saab,chevrolet epice(görüntü ,özellikler ve fiyat iyi)ilk aklıma gelenler.
    Hanımı ikna edebilsem mazda3 power sense ya da cx5 alırım ama nazara gelirmişiz.Dedim arkasına kredi ile alınmıştır yazarım, yok bizim neyimizeymiş.Binenler bizden kaliteli mi............
    Noktaları geçtikten sonra şunu da belirteyim bundan sonra bu forumun onayından geçmeyen aracı almayacağım...

2. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Mondeo der ve giderim ;)

3. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Abi kriterin ney sınıf olarak binek mi, SUV mu? Forumun onayı ikinci el için mi yoksa farketmez sıfır alsan da geçerli mi ? Nazar olayı doğrudur valla, olabiliyor insanlar ne şartlarda çalışıp ne şekilde ödediğinizle ilgilenmiyor maalesef.

4. ismail-1903

ismail-1903 Katılımcı

Araç Markası:
    2002- Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı - Hb
    Land rover defender, discovery veya mitsubishi pajero. Tabi 4x4 istediğinizi düşünerek yazdım. Otomobil olarak dizel mazda3 yada s40 olabilir

5. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan

Temiz bir Ford C-Max der beklerim... ;) Şimdiki guzuyu almadan önce çok araştırdım... Ghia donanımı ile dadından yenmez...

6. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Suv olarak kaliteli bişey bulamayız o paraya. Ben sıfır araba almam(müthiş bir kampanya olmadıktan sonra).Forumun onayı olayı şu; ilan linkine bakacağız beraber karar vereceğiz yani hem marka hem temizliğine bakacağız.Şu forester ortalama 10 litre benzin yaksa düşünmeden benzinli aynı kasadan alırım ama 13-14 litreden aşağı düşmez gibime geliyor.
    Mondeo 55 binlerde galiba.İyi arabaysa olabilir(yakıtı mazda 6 ya yakınsa benzinli mazda 6 daha iyi bir tercih olmazmı?

7. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    İsmail kardeş otomatik olması şart.

8. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Pajero güzel,discovery ne ?

9. civler

civler Katılımcı

Araç Markası:
    2000-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gri Hatcback
    Toyota Land_Cruıer Prado :)

10. civler

civler Katılımcı

Araç Markası:
    2000-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gri Hatcback
    Pajero'yu İspanya'ya başka bir isim altında satıyolarmış çünkü İspannylca'da Pajero ebes bir anlama sahipmiş burada yazmıycam, duyunca şaşırmıştım. Bizde Yari olan küçük arabayı da Pakistan'da Vitz olarak görünce de şaşırmıştım epeyce. :)

11. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    en ucuzu 78.500

12. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Veli abi tip de önemli ama bagaj kullanımı bakımından station wagon tarzı jeepe benzer.Jeep de bagaj kullanımı harika bişey,fırına hergün tepsi götürüyorum(dukan emmi yüzünden)daha kullanışlı geliyor bana...

13. civler

civler Katılımcı

Araç Markası:
    2000-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gri Hatcback
    Çok pahalı biliyorum, ben şakasına söyledim bence de mondeo güzel olur ya da mazda 6 2010 2011 model falan.

14. ismail-1903

ismail-1903 Katılımcı

Araç Markası:
    2002- Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı - Hb
    Otomatik kısmını atlamışım. Forester deyince direk arazide gezdiğinizi düşünmüştüm. Otm dizek olarak rav4 düşünülebilir.

15. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Mazda6 2011 alıyordum direkten döndü.Yalnız koltuğa oturunca resimlerdeki kadar cezbetmedi,kullansam belki farklı olurdu ama kullanmak istemedim.Ama yine de daha iyisini bulamazsam tabiki mazda 6...

16. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Benzin ucuzken şu arabayı benzinde bir denesemmi,gerçi 2 ayda yarım depo benzin yaktı(sadece lpgye geçene kadar benzinde kullanıldı).
    Şu chevrolet epicayı bilen arkadaş varmı?

17. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Yüzeysel olarak ilgimi çekebilen bir araç... İlgilenmeye değer bence fakat, bizim ülkemizde tut denilen yutulduğu için Chevroletin çekilme hikayesi, Epica'nın piyasasını olumsuz etkiler...

18. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Parçası varsa sıkıntı olmaz da,kronik sorunları oluyormu onu bilmek lazım.
    Bir de ne hakan var bugün ne de enes yazdıktan sonra baktım saat 1 i geçiyor.

19. civler

civler Katılımcı

Araç Markası:
    2000-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gri Hatcback
    Açıkçası 2001 modeller bana çok cazip geliyor tabi koltuğa oturursam fikrim değişir mi bilemiyorum, yoksa hiç oturmasam mı hayallerimi yıkmasam mı :) Ama alıştık artık 2000 motor ve Mazda'dan zor vazgeçebilirim her halde. Takıntı yaptı biraz.

20. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Honda Accord, Mazda 6, Subaru Legacy benzinli olarak düşünülebilir. Mondeo, Avensis D segment dizel, Mazda 3, Octavia, Focus C segment dizel olarak düşünülebilir. Rav 4, Vitara da 4×4 olarak düşünülebilir

Sayfayı Paylaş