Ford'da İlk Çeyrek Parlak Değil

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Ford Motor 2015'in ilk çeyreğinde global sonuçlarını açıkladı.

Ford Motors’un 2015’in ilk çeyreğinde net cirosu yüzde 6.6 düştü. 2015’i daha önceden çıkış yılı olarak açıklayan markanın karı da geçen yıla göre ilk çeyrekte yüzde 5.6 geriledi. Ford’un yaptığı açıklamada yeni lanse edilecek alüminyum gövdeli F-150 modelinin başarılı olacağı ve Kuzey Amerika’da karlılığı artıracağı ancak Güney Amerika’daki gelişmelerin beklenenden kötü olduğu belirtildi. Ford bu yıl tüm dünyada 15 yeni modeli devreye alacak.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
15 değişik model az değil... İlerleyen süreçte tahminlerini tutturabilirler...

Benim merak ettiği, tek tasarımı bütün segmentlere uygulama fikri kimden çıktı??

Bu fikir ne zaman iflas ederek markalar normale dönecek acaba? ::)

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bu artık her markada var abi, marka yüzü tek oluyor artık. Ecobost bekleneni veremedi mi acaba.

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Benim merak ettiği, tek tasarımı bütün segmentlere uygulama fikri kimden çıktı??

Bu fikir ne zaman iflas ederek markalar normale dönecek acaba? ::)

Evet abi nunu bende bekliyorum, hatta mazda beni bu konuda hayal kırıklığına uğrattı tüm arabalrını aynı yaparak :(

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bu bir furya, çağın gereği bir süre böyle gider. Mazda MX 5 farklı yüz yaptı diye çoğumuz beğenmedik ama, toplum olarak alışıyoruz buna. Kodo harika bir tasarım, bunu bütün modellerde kullanmasından şikayetçi değilim

Üst Alt