Ford Focus 2 HB Kokpit Kaplama

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Teyp çerçevesinde çizikler olduğundan dolayı gözüm sürekli oradaydı, boyama işlemini yapmaya cesaret edemedim açıkcası. Bende karbon görünümlü folyo ile kaplamaya karar verdim. Parçalar yerlerinden çok rahat çıkıyor, bu olayı çok sevdim :D

MyaQgk.jpg

XoEGq0.jpg

b2L1MG.jpg

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Güzel olmuş elinize sağlık ama yuvarlak kısımlara kesik atmışsınız kesmeden fönle ısıtıp şekil verirseniz daha uzun ömürlü olur

zenfone 2

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@infiniteblack @hagakure

Teşekkür ederim. Evdeki fön pek iyi değildi, bende zippo çakmak kullandım kıvrımlarda, o yüzden pek düzgün olmadı köşeler :) Ablam benim yaptığıma inanmadı, tarif et bende gidip yaptırayım diyor :D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sorunsuz kullanman dileğiyle abi. Ahşap kaplama yapsan da olabilirdi. Eski kasa bi Focus ta gördüm baya hoşuma gitmişti :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kaplamada renk değişikliğine gittim, bu biraz açık olmuştu. Şimdi ki daha güzel gözüktü gözüme. İlk sefer 4 saat uğraşmıştım, bu sefer 45 dk.da bitti. Bir de ön tamponda sis farlarının üst kısımında bulunan plastik parçalarıda kapladım, bol kıvrımlı oldukları için pek iyi olmadı ama görüntü fena değil. Fotoğraflar reklamlardan sonra :D

Üst Alt