Focus 2 ve Ufak Dokunuşlar

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Aracımı yaklaşık 35 gün önce aldım, Aldığımdan beri ufak tefek şeyleri halletmeye çalışıyorum. Yapılan işlemlere dair fotoğrafları ekliyorum, her türlü yorum, eleştiri ve öneriye açığım.

Yapılanlar;

-Detaylı temizlik ve pasta cila

-Farlar değişti : Kısalar xenon, angellar iptal, üst kısımdaki parklar led, her iki tarafta 3 led var üst kısımda. Aydınlatmasından memnunum ama orijinali varken bu pek içime sinmedi
Göz alma testide yaptım pek gözde almıyor, keşke imkanlar müsait olsa da orijinal farlara mercek taktırabilsem
Orijinal hastalığım gün yüzüne çıktı yine. Muhtemelen bunları satıp orijinal farlarımı takarım.

-Ön panjura kırmızı şerit

-Ön panjura ST logo - logoyu idareten tutturdum, sağlamlaştırmam gerekiyor.

-En açığından cam filmleri, ön camada uygulayabilirim.

-Çift egzoz çıkışı

-Plaka aydınlatması için yurtdışından led siparişi verdim.

Yapılacaklar;

-Ön - arka karlık düşünüyorum, sizce nasıl olur ?

-Marşpiel takımı siparişi vereceğim, ama ön ve arka karlıkta kararsızım.

-Jantlar boyanacak. Ya orjinal rengi veya biraz daha koyu olacak. Jant ebatlarında değişiklik yapmayı düşünmüyorum. Orjinal candır :)

-Kaliper boyama

-Kendinden amfili sub woofer düşünüyorum. Bu konuda tavsiyelere açığım.

-İç aydınlatmaları led yapmayı düşünüyorum.

5k131D.jpg

Aqdvdz.jpg

0koaoR.jpg

4kv3vp.jpg

J4yMyW.jpg

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Daha ne olsun... Ufak dokunuşlar iyidir, sırıtmaz... Allah kaza bela vermesin...

Çift egzozun ikisinden de duman çıkıyor mu? Yoksa sadece bir tanesinden mi çıkıyor?

Çıkış tek ise zamanla egzozun birisi siyahlaşacak ve kötü görüntü oluşturacaktır, tek eleştirim bu şimdilik... Söz savunmanın hakim bey :D

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@domestos Veli abi bir tanesi yedek duruyor, duma çıkmıyor. Duman çıkan tıkanırsa diğeri devreye girecek :D

Moderatörün son düzenlenenleri:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Led li parkları çoklu led olanlardan takarsan daha güzel görünür. 3 led gücü düşük olur. Çift egzoz görüntüsü güzel olmuş. Marşpiyel maddi imkanın varsa al bence ön arka beklesin şimdilik

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Led li parkları çoklu led olanlardan takarsan daha güzel görünür. 3 led gücü düşük olur. Çift egzoz görüntüsü güzel olmuş. Marşpiyel maddi imkanın varsa al bence ön arka beklesin şimdilik

3 ayrı led vardı :) yani sağ sol için 3 takım almıştım, ama birini söktüm az önce, ayak aydınlatmasına taktım.

Üst Alt