Mazda 3 BM Skyactiv Fiyatlar ve Seçim Hakkında

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
geçmiş olsun ciddi kazaymış. mal elbet yerine konur cana gelmesin yeter

ATAK_T-129

Sessiz
Araç Markası
2017 HONDA CRF 250 R
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
@ATAK_T-129 abi çok geçmiş olsun.cana gelecegine mala gelsin derler.rabbm bir daha göstermesin.

Çok teşekkür ederim. Allah kimseye göstermesin. Eşim iyi gerisi önemli değil zaten.

geçmiş olsun ciddi kazaymış. mal elbet yerine konur cana gelmesin yeter

Sizede çok teşekkür ederim. Eşim anlamamış bile kazayı. Patlama sesiyle şoka girmiş zaten. Mal elbet dediğiniz gibi yerine konur. Cana zarar gelmesin aynen.

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Çok geçmiş olsun, Power donanım iyi fiyata bulursanız kaçırmayın derim, diğer forumda iyi fiyata Power dizel alındığı paylaşılmış, bilginize....

ATAK_T-129

Sessiz
Araç Markası
2017 HONDA CRF 250 R
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Çok geçmiş olsun, Power donanım iyi fiyata bulursanız kaçırmayın derim, diğer forumda iyi fiyata Power dizel alındığı paylaşılmış, bilginize....

Teşekkür ederim. Ankara bayisine araç 1 hafta sonra gelecekmiş.Araştırmaya devam ediyorum şimdilik. İş nedeniyle 1 ay sarkabilir zaten almam.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Çok geçmiş olsun..acele etmeyin iyi araştırın bütün bayilere sorun yıl sonu ellerinde 2016 kalan olursa çok iyi fiyata alabilirsiniz.

ATAK_T-129

Sessiz
Araç Markası
2017 HONDA CRF 250 R
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Çok geçmiş olsun..acele etmeyin iyi araştırın bütün bayilere sorun yıl sonu ellerinde 2016 kalan olursa çok iyi fiyata alabilirsiniz.

Cok gecmis olsun, Allah beterinden korusun.

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun

Çok geçmiş olsun Atak129

Hepinize tek tek teşekkür ederim. Sağolun varolun.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Merhabalar. Şu an kullandığımız hyundai aracımız kaza sonucu büyük hasar aldı. Muhtemelen pert olacak. Eşimde işe arabayla gitmek zorunda olduğu için yeni araç bakmam gerekiyor. Makyajlı , yeni kasa mazda 3 ,dizel , power sense için fiyat alan üyelerimiz mevcut mudur? İndirim vs. bilgisi olan paylaşım yaparsa çok sevinirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-yeni-mazda-guvencesiyle-makyajli-kasa-deri-doseme-p.sense-509098135/detay
powersense makyajlı sedan kırmızı hemde. Şu kırmızı boya bıle 3600 tl

MAkyajsız hb beyaz
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...hb-skyactiv-d-1.5-power-sense-497481210/detay

CX3
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...e-mazda-cx-3-power-beyaz-deri-509295152/detay

Makyajsız mazda 3 de F1 shıft pedal var mı dıreksıyonda ben yok dıye bılıyorum makyajlıda var da

Son düzenleme:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
IMG_4694.JPG
IMG_4692.JPG

Araç Markası
2016 Skoda
slmlar yeni kasa mazda 3 düşünüyorum sizce dizelmi benzinli almalıyım sunan benden 2016 model skoda super b 1.4 tsi prestij paket var ful cam tavanlı sizce bundan mazda ya siz olsanız geçermiydiniz

G8341 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
slmlar yeni kasa mazda 3 düşünüyorum sizce dizelmi benzinli almalıyım sunan benden 2016 model skoda super b 1.4 tsi prestij paket var ful cam tavanlı sizce bundan mazda ya siz olsanız geçermiydiniz

Şartlar elveriyorsa Skoda'ya veda edip Skyactiv Teknolojiye sahip olmak için beş dakika düşünmem... :) Yıllık 20 bin km ve üzeri kullanım varsa ve bütçe müsaitse dizel tavsiye ederim, diğer türlü aradaki fark için dizel mantıklı değil.

https://www.mazdagaraj.com/forum/yeni-uyelerimiz.12/

Tanışmaya da bekleriz. Hakkında hayırlısı. :)

Araç Markası
2016 Skoda
çok teşekkür ederim öncelikle kibar davetiniz için bir kaç sorum olacak öncelikle yardımcı olursanız cok sevinirim ben trim sesine parça sesine ve motor gürültüsünü çok takıntılıyım bu neden dolayı super b den hiç memnun değilim malzeme sesi kronik sorunları cam tavan sesi mazda da kronik ne sorunlar var bide ikizleeim var 10 aylık bebek arabası bagaja sığarmı joinin ikiz bebek arabası var sizce sığarmı bagaja

Üst Alt