Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fenerbahçe (II)

Konu, 'Spor' kısmında ezmocesteri tarafından paylaşıldı.

1. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Liglerin ertelenmesi lazım en azından bir hafta

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Fenerbahçe Kulübünden açıklama:

Her gün gelen şehit haberleri ve bunlara karşı sadece baş sağlığı dilemek, çaresizce bekleyip hiçbir şey yapamadan, en az paylaşılan evlat acıları kadar ağır.
    Artık vatan toprağı için canını veren yiğitlerin ardından baş sağlığı dilemek istemiyoruz. Artık, akan kana son vermek, bizim için kanını akıtan bunca insanın ardından yeni canlar yitirmemek, kan akmamasını sağlamak için, üzerimize düşeni yapmak için harekete geçmek istiyoruz.
    Bir sivil toplum kuruluşu olarak bizlerin yapabilecekleri sınırlı, ancak bu meselenin çözümü için bize verilebilecek her görevi ifaya hazır ve amadeyiz.
    Bu vesile ile işaret etmek isteriz ki, karşı karşıya olduğumuz sorun herkes tarafından samimi bir şekilde bir araya gelinerek çözülebilecek büyüklükte ve ağırlıktadır. Kimsenin bu soruna duyarsız ve sessiz kalma lüksü yoktur. Her türlü düşünceden ve beklentiden öte, herkesin elini taşın altına sokarak çözebileceği devasa bir sorundur. Herkes sorumluluklarını bilmeli, karşılıklı suçlama ile vakit kaybetmeden akan kanı durdurmayı ilk amaç olarak benimsemelidir.
    Artık duymaya alıştığımız şehit sayıları 1 de olsa 16 da olsa esasen aynı ağırlıkta üzücüdür. Yitip giden bu insanlarımızı geri getirecek bir güç, bu büyük acıyı dindirecek hiçbir şey yoktur. Bizlerin güvenliği için kanını canını veren vatan evlatlarımızın arkasından onların hatırasına ne yaparsak yapalım yokluklarını giderebilmemiz asla mümkün değildir.
    Bugün artık yeter demek zamanıdır. Canlarını veren vatan evlatlarımız bizlerin ve ülkemizin birliği ve güvenliği için şehit olmuştur. Sen/ biz, onlar/biz ayrımı yapmak, suçu o tarafa bu tarafa atmak, sorumluluk almak için beklemek, çözüm üretmek için fayda beklemek zamanı değildir. Zaman yeter deme zamanıdır.
    FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

incirinaltı bunu beğendi.
  3. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Bizden çok adam çıkar

immmir, Murat ve domestos bunu beğendi.
  4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    İnsan yükselirken alçalabilmeli...

ezmocesteri ve Murat bunu beğendi.
  5. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Dün akşam maçtaydım, gitmez olaydım.

33 yıllık taraftarım, ilk defa bir maç tamamlanmadan stadı terkettim. Ortam müsait olsa bir kenarda şekerleme yapacaktım o duruma geldim yani. Benim bu adamdan hiç ama hiç umudum kalmadı. Sistemi değiştirmeye başladı, bu seferde RVP'yi kanatta oynatmaya çalışıyor. Zaten elimizde iki tane forvet var, Fernandao yedek RVP ileri uçta mis gibi kadro olacak ama adam ikisini bir arada oynatmaya çok meraklı...

ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  6. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Başkanın gereksiz egosu ve hırsı, futbolcuların pahalı birer eşşek (küçümsemek veya hakaret amaçlı benzetme değildir) olması, gelen teknik traktörlerin bambaşka bir dünyada yaşaması, Necip Türk Basınının Fenerbahçe'yi her yıl sezon başında şampiyon göstermesi yetiyor da artıyor bize...

Ne zaman bu hasletlerden arınırlar ve gerçek bir takım hüviyetine dönerler işte o zaman karşımızda duran olmuyor...

7. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Benim umudum var, en azından sistemle oynamaya başladı eldekine göre.

34emre0435 bunu beğendi.
  8. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Murat sana hoca konusunda katılmıyorum. Bu adam 60.dakikada nani ve v.persiyi oyundan aldı, bu herkese eşit davrandığının göstergesi. Oyuncu tercihleri,değiştirdikleri,taktikleri arayışta olduğunun ve çaba sarfettiğinin göstergesi. Forvet konusunda haklısın butakımın en az bir forvete ihtiyacı var,her bölge alternatifli ama forvet 2 tane.

Dünkü maç kısır olabilir ama 2 banko stoperinin olmadığı bir maçı pozisyon vermeden tamamlıyorsun. De souza topalın ve kadlecin iyi oynamalarında veya iyi oynuyor görünmelerinde en büyük etkendi. Kısırlık ve atraksiyonun az olmasının bence 3 sebebi vardı; diegonun yokluğu, naninin çok hareketsiz oluşu ve antalya maçında methiyeler dizdiğim fernandaonun ayakta durmaktan aciz oluşu. 1-2 top dışında topu kontrol edemedi.

Volkan erken girseydi 2-3 pozisyon daha olurdu,hala iddaa ediyorum bu adam eninde sonunda formayı söke söke alır. Markoviçin top alış verişlerini ve takım oyunu oynamasını beğendim,ben nani tarzında topu alıp alıp gitmeye çalışan birini bekliyordum.

Bu kadar durağan bir oyunda özellikle 2.yarıda caneri izlemek büyük zevkti. Pres altında kaldığında oyuna sokuşu ve bunu yaparken çok basit bir iş yapıyor gibi rahat oluşu maçı seyretmeye değer kılan tek sebepti.

Murat ve ezmocesteri bunu beğendi.
  9. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Kadromuz;

Fabiano

Şener
    Alves
    KAdlec
    Caner

Ozan
    M.Topal
    Meireles

Volkan
    Nani
    RVP

Adam sonunda yola geldi...

domestos bunu beğendi.
  10. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Bu adama güveniyorum dedim, kendini yenileyebiliyor, körü körüne bir şeye bağlanıp kalmıyor, bir futbolcuyu kazanacağım diye (örn emenike) şampiyonluğu vermez. 4-3-3 güzel sistem

domestos bunu beğendi.
  11. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    En baştan beridir söylüyorum, bu kadrodan bi bok olmaaaz !! :)

Şu kadroya yapacağın harcamayı geçen sezon için yarısını harcasan ve adam gibi teknik direktör bulsaydın veya kendi egoların yüzünden Ersun Yanal'ı kovmasaydın şimdiye neler olurdu neler...

Allah seni bildiği gibi yapsın Aziz Yıldırım.

12. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    O kadar bezmişimki Türk futbolundan fenerin kalecisinin yabancı olduğunu bile yeni öğrendim :(

domestos ve incirinaltı bunu beğendi.
  13. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Adamlar kendi sahasında 9 kişi savunma yapıp 5 kişi atağa çıkıyor tebrik ediyorum moldeyi ,ruhsuzsun fb ...

zenfone 2

domestos bunu beğendi.
  14. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Fabiano ile başlanmazdı, Topal oyundan çıkmazdı, 4-3-3 ortasaha da beyin olmayan bir futbolcuyla oynanmazdı. En kötüsü Fenerbahçe kazanmak için mutlaka tepki verirdi yenik duruma düşse bile, bugün o bile yoktu, ilk yarıda kaçırdıklarının biri gol olsa 3-4 tane atardı belki de, büyük takımsan girdiğin pozisyonu değerlendireceksin, sağlık olsun, umudumdan bir şey kaybolmadı, önümüzdeki maçlara bakacağız.

incirinaltı ve domestos bunu beğendi.
  15. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    - Volkan varken kim olursa olsun ilk 11 başlayamaz
    - Ozan, Volkan, Fernandao küçük takım topçusu olduklarını gözümüzün içine içine sokuyorlar
    - M.Topal'ı nasıl bir mantıkla oyundan çıkardı bu adam hala anlamadım, ulan baskı kurabilsen neyse de adamlar sürekli atağa çıkarken çıkarılmaz Topal
    - Vitor Pereira gözümde tamamen bitti bugün
    - Şener SOS veriyor, biraz dinlenmesi gerekli
    - Tamamen geçen seneki formata dönülmeli
    - Diego'nun eksikliği 2 maçtır çok fazla hissediliyor
    - EMRE BELÖZOĞLU şu an bu takımda olsa iddia ediyorum bu maç böyle bitmezdi. Bir şekilde takımı ateşler oynatırdı.

Son düzenleme: 17 Eylül 2015
    domestos bunu beğendi.
  16. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    İlk yarı iyiydik.2.yarı ne oynadığımız belli değildi.Herkes ayağına top bekliyor,açığa çıkan,ileri koşu yapan yok. Kim demişti hatırlamıyorum ama; bir takımda -top kendilerindeyken- topu kaç kişi istiyorsa o takım o kadar kalitelidir demişti.
    Bülent ben de hala umutluyum. İlk yarı 2 gol atsaydık şimdi farklı yorumlar yapıyor olurduk.

ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  17. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hocam; halamın da billurları olsa, amca derdim... :p :)

Murat bunu beğendi.
  18. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri

Billur ne Veli abi :)

domestos bunu beğendi.
  19. domestos

Araç Markası: