Mazda 626 GE (1991-97) Far Yenileme (Değişim)

ozo

Sessiz
Araç Markası
1995 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Hb
Hayırlı olsun Rabbim kazasız belasız iyi günlerde kullanmak nasip etsin inşallah fiyat konusunda bilgi verirseniz memnun olurum

SM-J320H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustapha_topal

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Maşallah güzel olmuş. Bir şey sorucam!
Far değişiminde farın içinde ampülüde çıkıyor mu birde değişimin be kadar faydası oluyor ve aydınlatma kronik bir sorun diye hatırlıyorum acaba uzun soluklu olur mu değişimin faydası.
Kaç soru sordun yahu :rolleyes:

alican

06 MZD 49
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Sedan
Arkadaşlar bu araçlarda far karartma yapsak nasıl olur acaba,fikri olan veya yapan varmı resim falan.

alican

06 MZD 49
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Sedan
Geçen günlerde farları sıcak fırında ısıtıp söküp temizleyip bakımlarını ve ayarlarını yağlayıp taktım karartmak hiç aklıma gelmemişti. Bilseydim bende yapabilirdim. Ama nasıl olur bilmiyorum, görseydim yapıp yapmama konusunda emin olurdum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

mtnkl

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Maşallah güzel olmuş. Bir şey sorucam!
Far değişiminde farın içinde ampülüde çıkıyor mu birde değişimin be kadar faydası oluyor ve aydınlatma kronik bir sorun diye hatırlıyorum acaba uzun soluklu olur mu değişimin faydası.
Kaç soru sordun yahu :rolleyes:
Ampuller dahil değil farlarin içi boş geliyor onları ayrı aldım fayda konusuna gelince bende aydınlatma % 100 farketti eski farlar hiç aydınlatmiyormus şimdi aydinlatma süper

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasin303

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 Ge
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
Farları ikinci el aldım ama istediğim sonucu alamadım 0 olarak nereden bulabilirim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Evet te şefim daha önce bir yerden alan memnun kalan biri varmı diye sordum
Konu sahibi depo marka almıştı zaten çok alternatif de yok gibi güvenilir internet siteleri veya İstanbul'daki Japon parçaları satan (vizyon oto - jakopar) yerlerden alınabilir.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Jakopar'ın parça pörtföyü geniş, oraya sorun mutlaka. Bulabilirseniz TYC marka alın

Yasin303

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 Ge
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
Valla benim eski farları yollayamadım sana kırık dökük aracın üzerindekiler de istediğim gibi değil mercek ayarı yapamıyorum şöför tarafı iyi aydınlatıyor fakat yolcu tarafı çok yerde yukarı alamıyorum ikisininde ışık şiddetinde problem yok ama ayar yapılmıyor

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Valla benim eski farları yollayamadım sana kırık dökük aracın üzerindekiler de istediğim gibi değil mercek ayarı yapamıyorum şöför tarafı iyi aydınlatıyor fakat yolcu tarafı çok yerde yukarı alamıyorum ikisininde ışık şiddetinde problem yok ama ayar yapılmıyor
Yan sanayi farların ayarı biraz sıkıntı. Farların üzerindeki ayar vidasını çevirdiğinizde herhangi bir değişiklik olmuyorsa farların ayar veren dişlisi falan yerinden çıkmış olabilir. İçini açıp bakmak lazım...

Üst Alt