Mazda 323 BA (1994-98) Familia Lantis Kullanım Kılavuzu Türkçe

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Malumunuz arkadaşlar Aracımı aldım almasına yalnız birşey eksikti oda kullanım klavuzu, Tabiki daha önceki bg aracımda olduğu için bu aracımda olmasını istiyordum. İnternette her ne kadar bilgi olsada ya ingilizce veya rusça idi. Bende dedim mutlaka bulmalıyım illaki birilerinde vardır. Başladım aramaya önce bir kaç mazda sayfasında paylaştım fakat kimseden ses çıkmadı. Daha sonra sahibinden satılan mazda ilanlarına bakmaktı ve ordada birisinde buldum aracı satan numarasını koymadığı için mesaj attım cevap gelmedi :) ve yine mazda sayfalarında tekrar yayınladım bazı kişiler sen delisin bile dedi, hatta ne yapacaksın diyede yorumlarda bulundu. Bende onlara kısaca takıntı dedim :) yalnız yine ozamanlar kimseden ses çıkmadı. Ve yine uzun zaman sonra tekrar yayınladım. Birisi numaranı gönder ben resim çekip yollarım dedi yalnız yine cevap yoktu. Daha sonra birisi ilana aracını koyarken kitapçığıda çekmiş istedim. Rica ettim arac dayısının olduğu için vermek istemedi. Canım bu konuda sıkılmışken bir yayın daha verdim bir kaç hafta sonra ve bir kişide olduğunu söylediler. Yazdım yazıldım o arkadaşta aracını satıyormuş satılmazsa gönderirim demişti. Pazar günü tekrar ararım dedim ve aradım arac duruyormuş :) derin bir nefes alarak kitapçığı göndermesini ve en yakın zamanda tarattırıp geri göndereceğimi söyledim sağolsun kırmadı gönderdi. 1 hafta boyuncada işten eve geldiğimde hergün 20 sayfa taratarak kitapçığı almış oldum. İnşaAllah ihtiyacınızı görür. :) Kitapçık Familia ve Lantis olarak bulunmaktadır.

01.jpg

LİNK:
Dropbox - kullanım klavuzu pdf

Moderatörün son düzenlenenleri:

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Ellerine sağlık hasan gene güzel bir iş daha tebrik ediyorum.:harika::harika:deli olunmadn veli olunmazmş.;)

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teşekkürler hepinize böyle 20 yıllık araçların kitapçıklarınıda bulmak zor oluyor. Ama arayan derviş muradına erermiş :)

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Elleriniz dert görmesin.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası