Eski Guzu Yeni Guzu..

Mt53

Katılımcı
Evet arkadaşlar uzunca bir süredir forumda takılamıyordum..Bu geçen 2-3 aylık süreçte kimi aksilikler geçti başımızdan..Forumda bilenler bilir 2011 model Mazda 6 aracım vardı ve malesef 12 Ekim akşamında göreve giderken önüme traktörün çıkması sonucu ilk kazam başıma geldi ve biraz sıkıntılı oldu bu süreç..Ne diyelim Allah daha beterlerinden korusun..Eski aracım sigorta şirketi tarafından perte çıkartılmayınca 23 bin TL için onarım onayı verilince ben de aracın bulunduğu özel servisin sahibi aracılığıyla aracı o haliyle 32 bin TL'ye birisine sattım..Sigortadan da 23 bin TL'yi aldım böylece 55 bin TL'ye gelmiş oldu guzu..Kaza yaptığımda aracım 110 bin Kmdeydi.. Tabi bu süreçler 2 buçuk ayı buldu..bu süreç zarfında yeni araç arayışına girdim ve benim de bildiğim tanıdığm bir arkadaştan ki diğer siteye üye olan bir arkadaş bu..O arkadaş aracını ilana vermişti ve arkadaşla anlaşarak aracını ilandan kaldırttım..Sağolsun beni bir ay bekledi ve 23 Aralıkta arkadaştan aracı aldım..Araç eski aracımla model ve renk olarak aynı..Tek fazlası multimedya set var bu araçta..He bir de kmsi 51 bindeydi..Bu yönden aracı yenilemiş gibi olduk..Allah kimsenin başına kaza bela vermesin..
Eski guzumun normal ve kazalı fotoğrafları

Bu da yeni guzu

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Geçmiş olsun ve hayırlı olsun tekrardan morukoviç

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hepsine birden geçmiş olsun, yeni guzu hayırlı uğurlu olsun canım kardeşim... :)

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Hayırlı olsun , Allah beterinden saklamış . Yeni araç size kaça maloldu peki bilgi verebilirmisiniz?

tapatalk by zenfone2

Mt53

Katılımcı
Allah razı olsun arkadaşlar..Bu guzudan sonra insan vazgeçemiyo aynı guzudan..biraz da duygusal bağ oluşunca insan rengine kadar aynısından alayım istiyor..Yeni guzunun tek problemi var aslında problem edilecek bir şey değil ama eskisinde olmayınca insan kafaya takıyo..Guzuyu stop edip parkedince altından soğuma sesi geliyo tık tık diye..eskisinde bu sesi hiç duymuyodum..araç aynı araç ama yenisi neden böyle anlamadım

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
2006 Opel Vectra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
geçmiş ve hayırlı olsun diyelim.:)
piyasanın en ölü zamanına mı denk geldik,bizde mi uğursuzlık var şu cx-5 i hala satamadık ki. satılsa hemen yapışacam bi m6'ya