emy&mzd 78BM369

Araç Markası
Peugeot 106 - 1994
Araç Renk ve Tip
Beyaz - 3 kapı
Amin teşekkür ederim hepinize. Adını Emekli Memur koydum. İdere ediyor şimdilik. Bakalım tatilden bir dönsün benim zorlamalarıma dayanabilecek mi.... Şanzıman hariç aktarma parçalarına 2 ay süre veriyorum. Ön takıma da 1 ay :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Maşallah hocam, kazasız sürüşler diliyorum, emekli memura selam söyle yormasın kendini :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Amin teşekkür ederim hepinize. Adını Emekli Memur koydum. İdere ediyor şimdilik. Bakalım tatilden bir dönsün benim zorlamalarıma dayanabilecek mi.... Şanzıman hariç aktarma parçalarına 2 ay süre veriyorum. Ön takıma da 1 ay :)
Yapma etme, yazıktır günahtır guzuya... Ezme istersen... :)

Araç Markası
Peugeot 106 - 1994
Araç Renk ve Tip
Beyaz - 3 kapı
Emekli Memur 350 km haftasonu karabük-amasra-inkum yolculuğundaki zorlamaya dayanamadı. Ön takım sizlere ömür. 3-4 ay bu şekilde dayanırsa orjinal parça donatacam dayanamazsa ucuz parçaya razı gelecek artık.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Tez zamanda tedavi et memuru, yoksa diğer memur aksamlar fazla mesai yapmanın sonucunda hasta olacak ve tedavi uzayacak >:(

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Emekli Memur 350 km haftasonu karabük-amasra-inkum yolculuğundaki zorlamaya dayanamadı. Ön takım sizlere ömür. 3-4 ay bu şekilde dayanırsa orjinal parça donatacam dayanamazsa ucuz parçaya razı gelecek artık.
Geçmiş olsun Murat. Uzun süre binerim diyosan orjinal al, evide sattın nasıl olsa :) 1-2 yıl binerim diyosan yan sanayiler idare eder seni galiba

Araç Markası
Peugeot 106 - 1994
Araç Renk ve Tip
Beyaz - 3 kapı
Tez zamanda tedavi et memuru, yoksa diğer memur aksamlar fazla mesai yapmanın sonucunda hasta olacak ve tedavi uzayacak >:(
Komple alttakım gitsin hepsini birden değişiyim diye bekliyim diyorum. Arabayı Fazla zorladım galiba frene basınca sağa gaza basınca sola çeker oldu. Bu durum biraz daha artarsa direksiyonsuz araba 2016 da değil 2015 e yollarda olacak :)