Elon Musk Durmuyor, Yola Devam Ediyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Biz olayın, dizel motor boyutundayız henüz... Dizel icat olalı bir asır geçmiş ve ömrünü tamamlamak üzere, biz bu motoru yapıyoruz diye seviniyoruz... Gerçekten sevinmek mi gerekir? Yoksa bir asır geride olduğumuz için üzülmek mi?

:(

Elon Musk'ın sonu umarım, Rudolph Diesel gibi olmaz... Yaptığı şeyler az buz şeyler değil çünkü. :)

Rudolf Diesel, 1913 yılında bir toplantı için Antwerp ten Londra’ya gemi ile yola çıktı. 29 Eylül 1913, akşam yemeğinden sonra saat 22:00 da, sabah 6.15 te uyandırılmak istediğini söyleyerek, dinlenmek için kamarasına çekildi. Ertesi gün ortadan kaybolmuştu. On gün sonra Hollandalı bir teknenin mürettebatları bir adamın cesedini denizde yüzerken buldular. Ceset tanınmayacak haldeydi. Mürettebat ölü adamın kişisel eşyalarını ve elbiselerini alıp vücudunu denize geri bıraktılar. 13 Ekim’de oğlu Eugen Diesel, bu eşyaların babasına ait olduğu tespit etti. Ölüm nedeninin intiharmı yoksa cinayetmi olduğu hiç anlaşılamadı.

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Degisik bir adam, dusunceleri hayaller hedefleri uçuk ama bir bakima adim adim gerceklestiriyor hepsini... Trump destegi yuzunden bir miktar para ve sempati kaybina ugradi son donemde. Sonu kotu olmaz umarim dediginiz gibi, petrol devlerinin yonettigi bir donemde zor islere girisiyor...

Üst Alt