Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ehliyet Sınavlarına Videolu Standart Geliyor

Konu, 'Gündem' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Milli Eğitim Bakanlığınca, ehliyet direksiyon uygulama sınavlarının ülke genelinde aynı standartta yapılması amacıyla uygulanması gereken kuralları içeren video hazırlandı.

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) Motorlu Taşıt Sürücüleri kurslarına yönelik çalışmalarına yenisini ekledi.Bakanlığın illere gönderdiği ve sınavlardan önce sınavı yapanlara izlettirilmesi istenen 20 dakikalık videoda, adaylara davranış tarzından sınavlarda uyulması gerekli kurallara kadar tüm detaylar yer alıyor. Hazırlanan video ile ehliyet sınavlarının ikinci basamağı olan direksiyon uygulama sınavlarının ülke genelinde aynı standartlarda yapılabilmesi hedefleniyor. Kurgu ve senaryosu MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünce hazırlanan video ile eğitimlere büyük katkı sağlanması ve ülke genelinde belli bir standardın yakalanması öngörülüyor.

universitely76, Oğuzhan ve domestos bunu beğendi.
  2. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    ne sarti gelirse gelsin once IQ testi sart bi ara muhabbeti vardi ne oldu bilen varmi

domestos bunu beğendi.
  3. süleyman46

süleyman46 Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 6
    Tamam trafik ciddi önem taşıyor, bunun yanında standardı düşük olan o kadar hayati mesele varken, bu sivrisinekten yağ çıkarma telaşı bence yersiz der, konuyu baltalar kaçarım :)

Bu arada, A2 almayı düşünüyorum bir defa direkten döndüm, bu standartlara yine kurban gitmesek bari :D

domestos ve grafff bunu beğendi.
  4. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
  5. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Çevrenizde hiç ehliyet alamayan gördünüz mü? Herkes alıyor bu ehliyeti öyle yada böyle :)
    Hazırlanan videonun faydası illaki olur ama yetersiz.

domestos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş