Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DS Kaliteyi Yükseltmek İstiyor

Konu, 'Citröen' kısmında Forlan tarafından paylaşıldı.

 1. Forlan

  Forlan Aktif

  Şehir:
  Ankara
  Araç Markası:
  2017 M3 Dizel Power
  Araç Renk ve Tip:
  Kül Grisi - Sedan
  PSA’nın lüks markası DS, yeni bir süspansiyon sistemi ve otomobillerinin iç mekanında granit kullanımı üzerine çalışıyor. DS’in patronu Yves Bonnefont, Autocar’a verdiği demeçte Alman üçlüsüne daha iyi bir rakip olabilmek amacıyla bu yeni süspansiyon sistemi ve diğer teknolojik yenilikler üzerinde çalıştıklarını belirtti.

  DS’in geliştirdiği süspansiyonla ilgili hiç bir detay şu anda belli olmasa da bundan uzun yıllar önce Citroen DS modelinde kullanılan otomatik ayarlı ayrıca yüksekliği ayarlanabilen hidropnömatik Traction Avant süspansiyon örneğinin gösterdiği tecrübe, ortaya kaliteli bir iş çıkacağının göstergesi.

  Bunun dışında Bonnefont, daha lüks odaklı bir çalışma olarak DS modellerinin kabinlerinde granit kullanmak için bir yöntem bulduklarını da ekledi. Geçtiğimiz yıl tanıtılan ve fotoğrafta görebileceğiniz Divine DS konseptinde gösterge panelinin etrafını saran altın benekli granit halinde görülebilen bu uygulamayı seri üretim otomobillere de koyabilmek için çalışan mühendisler, ince granit katmanlarını otomobilin içinde kullanmak için yeni bir yöntem keşfettiler. Granit dışında farklı ahşap kaplamalarının da gelecekte piyasaya sürülecek DS modellerinde lüks seviyesini arttırmak için kullanılması bekleniyor.
   

Sayfayı Paylaş