Mazda 626 GF (1997-02) Direksiyon Değişimi

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Çok güzel olmuş gerçekten, arabanın havasını değiştirmiş. Yurt dışı zahmeti olmasa, ben de düşünebilirdim aslında

cihatdag01

Sessiz
Araç Markası
1999 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya-GLX
Selamlar..Söktüğünüz direksiyon duruyor mu acaba? Benim Mazdanın direksiyonunda çatlaklar var; söküp deri kaplama yapmak istiyorum ama cesaret edemiyorum.Sizin söktüğünü direksiyon boştaysa onu alabilir miyim deri kaplama yapmak için..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Selamlar..Söktüğünüz direksiyon duruyor mu acaba? Benim Mazdanın direksiyonunda çatlaklar var; söküp deri kaplama yapmak istiyorum ama cesaret edemiyorum.Sizin söktüğünü direksiyon boştaysa onu alabilir miyim deri kaplama yapmak için..

Maalesef ki, hemen satıldı. Daha vefalı birinin almasını istediğim için maalesef dedim. Almadan önce mesaj yağmuru ile telefon trafiğine maruz bırakmıştı ama direksiyonu teslim aldım diye haber verilmedi. :) Basit bir şey belki ama benim için önemli. ;)

1998model 626

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hb
Siz direksiyonu değiştirince orada herhalde ses sistemi kontrol kolu da gelmiş , faal çalışıyor mu o ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Siz direksiyonu değiştirince orada herhalde ses sistemi kontrol kolu da gelmiş , faal çalışıyor mu o ?
Tak/Çalıştır sistemi ile işlevini yerine getiremiyor maalesef, müzik sistemi ile kolun entegrasyonu gerekiyor ki, astarı yüzünden pahalıya gelebilecek bir işlem olur diye tahmin ediyorum.

Üst Alt