Mazda 626 GE (1991-97) Direksiyon Değişimi

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Sorması ayıp direksiyonun maliyeti nedir? Sordum artık, ayıpsa da ayıp... :D

Maddi mi manevi mi? :D
Çünkü bugün soğukta arka tarafım dondu benim şahsen. Çocuğum olmazsa bu günü ve Can'ı hatırlayacağım. :koptum:
38€ direksiyon abi. Kargo ücreti yok. Türkiye'ye de bir arkadaşım dönerken yanında getirdi. 1-2 lira da bugün masraf edildi. Ha bir de benim işçilik babında kokoreç ücretim var. :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Çünkü bugün soğukta arka tarafım dondu benim şahsen. Çocuğum olmazsa bu günü ve Can'ı hatırlayacağım. :koptum:
38€ direksiyon abi. Kargo ücreti yok. Türkiye'ye de bir arkadaşım dönerken yanında getirdi. 1-2 lira da bugün masraf edildi. Ha bir de benim işçilik babında kokoreç ücretim var. :D
Arka taraf ile çocuğun ilgisi yok, kafana takma... Önemli olan ön tarafa bir şey olmasın. :D :D Fiyat gerçekten iyiymiş, sahibinden de 360 lira artı kargo şeklinde var ve o paralara değmez.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
O gümrük girişli değil abi TR'ye gelen normal 97'lerden :) hız sabitleyici, deri koltuk ve koltuk ısıtma yok
Koltuk ısıtma özelliği hakkında ileriye dönük bir kaç procemiz var @aurora ile. Daha tam oturtamadık bazı yolları ama yakındır. Bu kış geçti zaten artık. :D

Sen her 100 km de 70 lik alsan gözü kapalı alır gelir sinz o araba yi.:eek::eek:
İşin şakası tabi 70'lik olayı. Ustam okey verirse aslında ben gözü kapalı alırım. :harika: Bu aralar çok iyi anlaşıyoruz. :koptum:

Ah be ya vallahi heveslenmiştim bir an. Duygularım kırıldı. :oops:

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Proteini gömerken öyle demiyordun ama :D Isıttım işte seni sonra daha ne istiyorsun. :D

Abi şuna bir bak istersen; (199 TL, Aydın'da)

Mazda 323 - 626 Airbagli Teyp Kumandalı Direksiyon - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 355205685

Son düzenleme:

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Haberi var. Benim araçtan çıkan direksiyon o üst kısmı gevşek. Veli abinin direksiyon yolda sıkıntı yok ;)
Bu arada cruise için parçaları bir araya getirmektense bu hazır kiti uygulamak daha mantıklı.
Universal add-on electronic cruise control system by Rostra

Haberim var olmaz mı, @aurora :D

Satılık olan ile benim mevcut direksiyonda aynı sıkıntı var, esasında sıkıntı değil ama elimle tuttuğumda üst bölüm gevşek olduğu için sevmiyorum. Geri kalan tarafında herhangi bir deforme veya soyulma yok. Bu konuda top Oğuzhan da. :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Direksiyonun son haline de bir güncelleme yapalım. Önceki fotoğrafta çok pis görünüyordu. :)

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Mükemmel olmuş tertemiz maşallah.siz var ya siz daha çok işler başarır siniz.:D:D

Vallahi bu olayda Tosun Usta olmasaydı biz o direksiyonla kafamıza huni takıp sokakta gezerdik. :p Hiç bu kadar zor olacağını tahmin etmemiştim açıkçası.
Dün internetten bir kaç çeşit klips almıştım. Tabi sadece görsel olarak sanal ortamda gördüğümden yarısına yakını yanlış seçim olmuş. o_O Usta'ya da gösterdim "ya bana sormadan neden bir şeyler alıyorsunuz, yanlış bunlar" diye ayar kaydı inceden. :p "Biri yanlış direksiyon alır, biri yanlış parça alır" diye serzenişte bulundu. :komik: Tabi ben koptum öyle diyince. :koptum::koptum::koptum: Söyleyemedim "ben dedim havayastıklısını almasını" diye de...

Bir de o dörtlü flaşör tuşunu da siyah ile değiştirelim. Kırmızı çok sırıtıyor. Ama Usta'ya bir soralım bence. Belki kıyıda köşede buluruz. :cool:

Üst Alt