Deri ve Kumaş Koltuk Takası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Aracıma deri koltuk döşemesi yaptırmayı düşünürken aklıma bir fikir geldi. Malum sitede bir sürü accord ilanı var, içlerinde deri döşeme olanlarda var. Araç sahipleriyle görüşüp makul bir ücret karşılığı koltuk değişikliği teklif etsem sizce abes kaçar mı ? Ne kadar teklif etmem gerekir ve sizin satılık aracınız için böyle bir teklif gelse ne yapardınız ?

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Aracıma deri koltuk döşemesi yaptırmayı düşünürken aklıma bir fikir geldi. Malum sitede bir sürü accord ilanı var, içlerinde deri döşeme olanlarda var. Araç sahipleriyle görüşüp makul bir ücret karşılığı koltuk değişikliği teklif etsem sizce abes kaçar mı ? Ne kadar teklif etmem gerekir ve sizin satılık aracınız için böyle bir teklif gelse ne yapardınız ?
Ben sıcak bakmazdım böyle bir teklife :) Ama kişiden kişiye değişebilir.

Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Bir An Şeytan Dürttü..Wosvagen,Audi,Seat Yeni,lüks,Eski..Bu Araçların Koltukları Bizim Guzuya Uyma Şansı Nedir..

aytacesen

Katılımcı
Deri olayı bambaşka bir şey koltuklarınızda sorun yoksa sıfırdan deri döşetmek daha mantıklı olacağı kanısındayım.Değişim yapacağınız koltuğun iskeletinin ve derisinin yıpranmış olma ihtimali çok yüksek.Ayrıca değişimi yapsa bile uygun bir fiyat isteyeceğini düşünmüyorum

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

slash

Katılımcı
Bana şu yüzden hiç mantıklı gelmedi ; o model bir araçtaki deri artık paçavra duruma gelmiştir ( aşınma , yırtılma, solma, çatlama ) ayrıca hijyenik olarak da uygun değildir. Bir de onca yol kat et, ikna et, üstüne para ver , koltukları sök, onu buna tak bi ton iş. Bütçeniz müsaitse üstüne para vermektense az daha para koyun makul fiyatlı sıfır bir koltuk yaptırın.

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Şu araca bi bak istersen Murat abi. Koltuklar deri sanırım. Hem istanbul'da. Hoşuna giderse, fiyatda uyarsa alırısın, orjinal koltuklarında durur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-has-honda-1998-accord-cikma-ve-sifir-parcalari-bulunur-153898483/detay
Aracın üstünde düzgün bir şey kalmamış :D Koltuklar yok, vites etrafında ki çerçeve lazımdı o da satılmış :D Ama yine de gidip kontrol edeceğim olmadı spolieri alırım :D

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Aracın üstünde düzgün bir şey kalmamış :D Koltuklar yok, vites etrafında ki çerçeve lazımdı o da satılmış :D Ama yine de gidip kontrol edeceğim olmadı spolieri alırım :D
Zaten ne zaman bişey arasan bulunmaz. Bende biara araştırma yapmıştım 2 ilan buldum, resimlerde aradığım malzeme gözüküyor ama arıyorsun yok satıldı diyor

-Mobil uygulamadan gönderildi-

Deri koltuklu araçların kapı iç döşemeleri de deridir, konsol altı da aynı renkte olur. Bunları da değiştirmek gerekecek. İki ayrı araçta demontaj-montaj olayının maliyeti de katılınca, sıfırdan yaptırmak daha mantıklı.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Murat yeni alacağı araba için bu uyarıyı dikkate alsın artık...

Bilgilendirme için teşekkürler.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ovy bu bir işaretse eğer, benim linkini verdiğim altı mı yoksam diyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt