Mazda 3 BL (2009-13) Deri Döşeme Macerası (Traktörün Yeniden Doğuşu Vol.5)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Geçen hafta koltuklarında deri yapılması için art car'a bırakacaktım aracı. Bütçesi vs her şey hazırdı, iş randevu almaya kalmıştı.

Bu noktaya kadar kesin kararlıydım, ama @kadir boşver abi o paraya tavuk alırız deyince vazgeçtim. İşin şakası bi yana @kadir baştan beri karşıydı abi değmez diyordu ve sonunda ikna etti beni.

Koltuklardan vazgeçince kapı içi ve kolçak üstünü siyah yapayım, en azından görüntü cuk diye otursun dedim. Art car'dan boya tutar diye onayda aldım.

Öncelikle kolçak üstünde test yapıp, sıkıntı olmazsa kapı içlerine gelecektim. Dün gece buluşma sonrası eve gelince koyuldum işe ;)

Ekli dosyayı görüntüle 27349

Ekli dosyayı görüntüle 27350

Müsait zamanda kapıları da halledeceğim.
Deriye bi kucak para vermek yerine çıkma Mazda 6 koltuk takımı al hem derisi olur hem elektrikli koltuk, koltuk ısıtma bile olabilir :D araştırmakta fayda. Twingo'ya farklı bir aracın koltuğunu takan görmüştüm

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Geçen hafta koltuklarında deri yapılması için art car'a bırakacaktım aracı. Bütçesi vs her şey hazırdı, iş randevu almaya kalmıştı.

Bu noktaya kadar kesin kararlıydım, ama @kadir boşver abi o paraya tavuk alırız deyince vazgeçtim. İşin şakası bi yana @kadir baştan beri karşıydı abi değmez diyordu ve sonunda ikna etti beni.

Koltuklardan vazgeçince kapı içi ve kolçak üstünü siyah yapayım, en azından görüntü cuk diye otursun dedim. Art car'dan boya tutar diye onayda aldım.

Öncelikle kolçak üstünde test yapıp, sıkıntı olmazsa kapı içlerine gelecektim. Dün gece buluşma sonrası eve gelince koyuldum işe ;)

Ekli dosyayı görüntüle 27349

Ekli dosyayı görüntüle 27350

Müsait zamanda kapıları da halledeceğim.

Eline sağlık, bu boya ne türden acaba?

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mini anket :) biliyorsunuz deri koltuk olayı rafa kalkınca kolçak üstünü siyaha boyadım. Kapı içleri şimdilik böyle duruyor, kapı içlerini siyaha boyayayım mı, yoksa böyle mi kalsın?

FB_IMG_1516812545289.jpg

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Mini anket :) biliyorsunuz deri koltuk olayı rafa kalkınca kolçak üstünü siyaha boyadım. Kapı içleri şimdilik böyle duruyor, kapı içlerini siyaha boyayayım mı, yoksa böyle mi kalsın?

Ekli dosyayı görüntüle 27580
Abi aracın içi tamamen siyah olunca bana basık geliyor. Ama senin için önemli bir unsur değilse boya gitsin.
Gerçi bana boyamak istiyorsun gibi geliyor:)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Abi aracın içi tamamen siyah olunca bana basık geliyor. Ama senin için önemli bir unsur değilse boya gitsin.
Gerçi bana boyamak istiyorsun gibi geliyor:)

Çok kararsız kalıyorum :) bu hali bazen gözüme çok hoş geliyor, ama bir yandan da fazla renk cünmbüşü olacak gibi.bilemedim

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Bence boyamalısın, çünkü o renk aracın başka hiç bir yerinde yok. Koltukları da o deriyle kaplamak daha güzeli tabi, mümkün değilse de siyaha boya bence abi? ;)

Üst Alt