Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Araç Markası
2016 Infiniti Q30
Biraz önce topraklarımıza giren ama ülkemize ait olmayan silahlı güçlerin coşku ile karşılanmasını izliyordum. Tanıdığım, tanımadığım yabancı bayraklar vardı ama hiç Türk bayrağı yoktu. Sanki işgal edilmiş topraklarını geri alan ordu muamelesi ile gelenler kutlanırken, polisimize de taşlı saldırı yapılıyordu...

Kendi bayramı olduğuna inanan tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını kutlarım.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Cumhuriyet Bayramınızı kutlarım. ayrıca bu gün benim ikizlerin doğum günü olmasından dolayı ayrı bir telaşı var :)
Allah bağışlasın, ikiz çocuk varsa ailede her gün telaş var demektir... :) Kolay gelsin. Mutlu sağlıklı yıllar...:nazar:

Araç Markası
2016 Infiniti Q30
Ey mazdagaraj ailesi,

Sitenizin bütün otoparklarına girilmiş, tüm yolların başları zapt edilmiş olabilir.
İşte bu ahval ve şerait içerisinde dahi vazifeniz, kaldırımlara park etmemektir!
Muhtaç olduğunuz otopark yerleri, sokağınızda dolaşan ispark görevlilerinde mevcuttur.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşlarının Cumhuriyet Bayramını canı gönülden kutlarım.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bayrak ve Cumhuriyet Bayramı temalı bu reklama bayıldım... Şu topraklar üzerinde yaşayan her bir ferdin en az videodaki güzel insanlar kadar vatanın ve al bayrağın kıymetini bilmeleri temennisiyle Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun şimdiden...

Üst Alt