Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Continental'den Yeni Conti EcoPlus HD3

Konu, 'Gündem' kısmında Forlan tarafından paylaşıldı.

 1. Forlan

  Forlan Aktif

  Şehir:
  Ankara
  Araç Markası:
  2017 M3 Dizel Power
  Araç Renk ve Tip:
  Kül Grisi - Sedan
  Continental’den filolara özel düşük profilli yeni lastik.

  Continental’in düşük profilli kullanıma özel geliştirdiği ilk çeker aks lastiği yeni Conti EcoPlus HD3, teknolojisi sayesinde yüksek yük taşıma kapasitesinin yanında yeni sırt tasarımı ile yakıt verimliliği ve yüksek kilometre güvencesini bir arada sunuyor. Continental’in tüm 3. nesil ticari araç lastiklerinde olduğu gibi basınçlı hava kaybını önleyen AirKeep iç astara sahip Conti EcoPlus HD3, kaplanabilir Premium karkas kullanılarak geliştirildiği için yeniden diş açılabilir olma özelliği taşıyor. Yan yüzeyinde M+S simgesi ve 3 tepeli dağ kar tanesi simgesi olan lastik karlı zeminler için de güvenli sürüş sağlıyor.

  Filoların ihtiyaçları için özelleştirilmiş çözümler

  Hacimli nakliyatların gerektirdiği çeşitli düzenlemeler ve yapılan sıkı kontroller nakliye şirketleri için çeşitli zorlukları beraberinde getiriyor. Continental’in filoların yeni araç konseptleri konusundaki ihtiyaçlarını yakından takip ederek 315/45 R 22,5 ebatlarında geliştirdiği lastik, düşük çapına rağmen ikili kullanımda 11,6 tonluk aks yükü kullanımına uygundur. En yeni teknolojilerin bir araya gelmesi sayesinde sınıfının en düşük profiline sahip Conti EcoPlus HD3, izin verilen maksimum toplam yükseklik aşılmadan 3 metrelik iç yüksekliğin olabilecek en iyi şekilde kullanılabilmesini sağlıyor.

  Çeker aks için özel olarak tasarlanan yeni Conti EcoPlus HD3 315/45 düşük profilli lastikler 852 milimetrelik çapıyla çekici aracın beşinci tekerlek yüksekliğini düşürerek, izin verilen dış yüksekliğin aşılmamasını sağlıyor.

  Gelecek aylarda Conti EcoPlus portföyü 355/50 R 22,5 boyutundaki Conti EcoPlus HS3 ile genişleyecek. Conti EcoPlus HD3 315/45 ile birlikte bu düşük profilli ön aks lastiği yüksek hacimli taşımacılıkta kullanılan çekici ve yarı römork birlikteliği için de ideal bir seçenek sunuyor.
   

Sayfayı Paylaş