Citroen C3 Aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Araç 2005 model 137.000 km.de, 1.4 hdi sx modeli. Araçta abs, 2 airbag ve dijital klima var. Araç komple boyalı, sol taraftan kazası var ama düzgün toplanmış. Değişen sol ön kapı var sadece. Yürürü gayet iyi, şu an için tek masrafı akü ihtiyacı var. Aksilik çıkmazsa salı veya çarşamba teslim alıyorum.

Araç 2005 model 137.000 km.de, 1.4 hdi sx modeli. Araçta abs, 2 airbag ve dijital klima var. Araç komple boyalı, sol taraftan kazası var ama düzgün toplanmış. Değişen sol ön kapı var sadece. Yürürü gayet iyi, şu an için tek masrafı akü ihtiyacı var. Aksilik çıkmazsa salı veya çarşamba teslim alıyorum.
hayırlı olsun abi

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Sağolun arkadaşlar

Bardaklı var tabii :D ilk ona bakıyorum :D

[member=8]karardvn[/member] [member=71]mcmelankolia[/member]

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
[member=57]hagakure[/member] [member=5]Hakan_Emre[/member] [member=103]AESEN[/member]

Teşekkürler.

Bardaklık olayı gerçekten çok kafamı kurcalıyordu :D Allahtan içim rahat artık :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hayırlı olsun canım kardeşim, Allah kaza bela vermesin... Bardaklık varsa geri kalanı harikadır zaten... Mazotu yakmaz, koklar bu... :)

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Sağolun arkadaşlar.

Aracı sorgulamak istiyorum fakat e-devlet kayıt bulunamadı diyor. Bunun sebebi ne olabilir ?

[member=9]domestos[/member] [member=56]ezmocesteri[/member] [member=5]Hakan_Emre[/member] [member=2]Oğuzhan[/member] [member=41]aliparlar1983[/member] @suleyman @civler (Mustafa YİĞİT)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Plaka iptal mi, boşta mı nasıl kayıt bulunamadı yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...