Chevrolet, Cruze Modelinin İkinci Jenerasyonunu Tanıttı

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Eskiye nazaran bir hayli dinamik çizgilere kavuşan Cruze, 25mm alçaltılan gövdesi ve 68mm uzatılan boyu ile dingil mesafesi de genişleyen modelin segmentinin en iyisi olduğu iddia ediliyor. Model büyüyen boyutlarına rağmen 113 kilo daha hafif olmasının yanında artık %27 daha rijit bir şasiye sahip. Modelde 1.4 litrelik turbo beslemeli 153 beygir güç üreten motora yer verilmiş ve bu motor 240 Nm tork üretebiliyor. Model altı ileri manuel ya da otomatik şanzımanla satın alınabiliyor ve 0-100 hızlanmasını 8 saniyede tamamlayıp iddiaya göre sadece 5.8 Lt/100 Km yakıt tüketiyor.

Yeni Cruze’da 10 havayastığı, 4 disk fren ve geri görüş kamerası standart sunulurken, şerit takip asistanı, kör nokta uyarı sistemi ve çarpışma uyarı sistemi opsiyonel olarak satın alınabiliyor.

Ohio’da üretilen modelin ilerleyen dönemde dizel ve hatchback versiyonlarının da sunulacağı ve dünya çapında 40’tan fazla ülkede satışa sunulacağı bildirildi.

Opu7Pa.jpg
OqeVt7.jpg
yOmfA1.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Daha kaslı çizgilere sahip olmuş... Beğendim.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Güzel olmuş , honda modellerini andırdı bana , civic böyle bişey çıksaydı süper olurdu

Tapatalk

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Mevcutlarıda piyasadaki birçok araca göre daha gösterişliydi ama Türkiye'ye geldiği gibi gitti. Bu araçlardan çok sıkıntı çekeni duydum, gördüm hatta bir ara fiyatından dolayı ben bile almayı düşündüm :eek: ama o sadece düşüncede kaldı

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Aynı şeyi ben de düşündüğüm oldu Yakup sonra iyi ki almamışım dedim. Yeni model bir çok markanın yaptığı gibi birbirine benzer izler var diğer markalarla, ön görüntüsünü sevmedim

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Japon arabası çizgileri var bence bu arada arkası hoş olmuş . Bir arkadaşım sıfır almıştı 2 yıl kullandı 45 kuruş yakiyordu , lpg taktırdı motoru kucağına aldı. Sonra plazaya arabayı satıp tekrar sıfırını aldı. Bana da bu nasıl iş diye garip bir yüz ifadesi yapmak kaldı.

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Japon arabası çizgileri var bence bu arada arkası hoş olmuş . Bir arkadaşım sıfır almıştı 2 yıl kullandı 45 kuruş yakiyordu , lpg taktırdı motoru kucağına aldı. Sonra plazaya arabayı satıp tekrar sıfırını aldı. Bana da bu nasıl iş diye garip bir yüz ifadesi yapmak kaldı.

Benim tanıdığımda da vardı, 128 hp olandan, bir kullanayım dedim, o dönem 90 hp lik Focus vardı bende, Focusa kötü derdim ta ki Cruze kullanıncaya kadar, bildiğin leş gitmiyor

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Malesef benim düğün arabam arkadastaki bahsettigim Cruze idi itiraf ediyorum. Her iki motorunu da test ettim kalkmiyordu resmen ama Cruzecular hiç kabul etmez bunu. Ben aracı devirlendirdikçe bayi görevlisi ha bire klimayı kapatiyordu. Nerdeyse klimasizi yok mu diyecektim. Konsoldaki kumaş kısımlar evlere şenlik. Sahi Chevrolet Türkiye pazarından çekildi mi?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Malesef benim düğün arabam arkadastaki bahsettigim Cruze idi itiraf ediyorum. Her iki motorunu da test ettim kalkmiyordu resmen ama Cruzecular hiç kabul etmez bunu. Ben aracı devirlendirdikçe bayi görevlisi ha bire klimayı kapatiyordu. Nerdeyse klimasizi yok mu diyecektim. Konsoldaki kumaş kısımlar evlere şenlik. Sahi Chevrolet Türkiye pazarından çekildi mi?

Bir kaç ay önce çekildiğini duyurdu evet. Tasarım ve iç konsol fena değildi görsel olarak ki zaten alan da ona aldanarak aldı bu aracı, ama kalite adına elle tutulur hiç bir şey yok arabada maalesef, iyi ki de çekildi çok kişinin başı yanmadan.

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
farları ve arka stopları beğenmedim. İç dizayn ise klasik wier lieben Öpen dizaynı.

Üst Alt