Cep Telefonu Önerileriniz

Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bu markayı bilenler için öneri değil de; Xiaomi kullanıcıları şeklinde bir başlık olabilir... Sayı olarak çok var forumda... ;)

Aynen abi ;) hatta ilk 10 mesajda yeni modellere ayrılır, o mesajlar yeni model çıktıkca güncellenir, modeller arası farklar daha iyi anlaşılır ;)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Maksimum 1500 TL bütçe ile bana telefon lazım. Uzun süredir yeni modelleri araştırmıyorum, o yüzden yeni modelleri bilmiyorum. V30+ alacaktım ama 3000 tl fiyatı var.

3 özellik vazgeçilmezim;
- Kasa-ekran olayı çok iyi olmalı. Iphone gibi ekrandan sonra 2 parmak kasa olmamalı.
- En az 5,7" olmalı, sanal tuşlar hariç 5,5" de olur.
- Tasarımı emsallerinden farklı olmalı

Rcm

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Maksimum 1500 TL bütçe ile bana telefon lazım. Uzun süredir yeni modelleri araştırmıyorum, o yüzden yeni modelleri bilmiyorum. V30+ alacaktım ama 3000 tl fiyatı var.

3 özellik vazgeçilmezim;
- Kasa-ekran olayı çok iyi olmalı. Iphone gibi ekrandan sonra 2 parmak kasa olmamalı.
- En az 5,7" olmalı, sanal tuşlar hariç 5,5" de olur.
- Tasarımı emsallerinden farklı olmalı
@Domestos abi şimdi Xiaomi Redmi 5 plus diyecek :D
Redmi 5 plus alınabilir lakin kameraya önem veriyorsan kesinlikle Mate 10 Lite 'a da bakmanı öneririm eşime aldım ve çok memnun. Mükemmel fotoğraflar çekiyor. Birde istediğin özelliklerin tamamı var telefonda. İnternette 1400 TL civarında bir rakama bulabilirsin

Üst Alt