Cenevre Otomobil Fuarı Mazda Standından İlk Fotoğraflar

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Henüz fuara gidilmedi. Fotoğraflar fuardan elimize ulaşan resimler. Fuara haftaya gideceğimiz için detaylı Mazda standı ve fuar inceleme, resim ve videoları en yakın zamanda forumumuzda olur..Haberlerimizi takip etmeye devam edin..Çok yakında forumda olacak inşallah :)
valla bu cx3 cok güzel emegi gecen herkese tşk ediyorum bagajı kaç lt birde koltuklar tam yatıyormu bir bakma sansınız olursa sevinirim

Mazdaist

Sessiz
Ağustos'ta düğünüm var Allah nasip ederse. RX düşüncemi unutup CX-3'mü beklesem. Araç gerçekten aklımı çeldi. Tam istediğim boyutlarda aile arabası + Mazda. :)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Ağustos'ta düğünüm var Allah nasip ederse. RX düşüncemi unutup CX-3'mü beklesem. Araç gerçekten aklımı çeldi. Tam istediğim boyutlarda aile arabası + Mazda. :)
İkisi çok farklı araçlar birisi bir uçta birisi bir uçta evleneceksen CX-3 daha uygun bence :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Bence şunu yapabilirsin... RX-8 alır, çoluk çocuğa karışana kadar hevesini alabilirsin, sonrasında ise segment ve seçenek çok zaten... O0

Mazdaist

Sessiz
Bence şunu yapabilirsin... RX-8 alır, çoluk çocuğa karışana kadar hevesini alabilirsin, sonrasında ise segment ve seçenek çok zaten... O0

Aslında birde o yönden düşündüm. Nişanlımında işi gereği en az 1-2 sene çocuk düşünmüyoruz. O süre içindede nasip oldu rx aldık acaba satabilirmiyim. Maksat kullandıktan sonra o zevki bırakamamak. Geniş kapsamlı fikir alışverişi içine girmem lazım. Ailem olsun nişanlım olsun. Ama rx ağır basıyor. Şu benim aracın parası geldiği gibi almayı planlıyorum. İlerde fiyatı da uygun olur hem cx-3 ün.

selmazda

Katılımcı
Henüz fuara gidilmedi. Fotoğraflar fuardan elimize ulaşan resimler. Fuara haftaya gideceğimiz için detaylı Mazda standı ve fuar inceleme, resim ve videoları en yakın zamanda forumumuzda olur..Haberlerimizi takip etmeye devam edin..Çok yakında forumda olacak inşallah :)

Kerim bey yarın fuarın son günü. Son güne mi bıraktınız geziyi? Ayrıntılı haberlerinizi bekliyoruz. Şimdiden teşekkürler..

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Elinden geleni yapıyordur, orada bulunabilmesi bile bizler için kâfi, bize aktaracağı anıları merak ediyorum

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Kerim bey yarın fuarın son günü. Son güne mi bıraktınız geziyi? Ayrıntılı haberlerinizi bekliyoruz. Şimdiden teşekkürler..
Konuları takip ediyor musunuz?
Fuara giderken büyük bir kaza atlattı Kerim abi gidip gitmemesinin hiç bir önemi yok şuan bizim için. Yinede her şeye rağmen tamamen kendi imkanlarıyla bize incelemeler aktarmaya çalışacak.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Bu kazadan yara almadan kurtulmaları bizim için en büyük lütuf oldu, fuar olsa ne olur, olmasa ne olur... Ama nasipse oldurmaya çalışıyor.

JVGxZP.jpg

BUAN9g.jpg

D8vBmD.jpg

selmazda

Katılımcı
Konuları takip ediyor musunuz?
Fuara giderken büyük bir kaza atlattı Kerim abi gidip gitmemesinin hiç bir önemi yok şuan bizim için. Yinede her şeye rağmen tamamen kendi imkanlarıyla bize incelemeler aktarmaya çalışacak.

Elbette görmüştüm resimleri Hollanda bayi gezisi konusunda. Mesajım da var orada zaten. Kazadan haberim var. Daha sonra Fuara gideceğini söylemişti sanırım, Bir haber de vermedi. Sağlık olsun çok önemli değil.

Üst Alt